Anasayfa > Oyun Haberleri > Hideo Kojima ‘dan Oyunculara ”Selamın Aleyküm”

Hideo Kojima ‘dan Oyunculara ”Selamın Aleyküm”

Ünlü oyun geliştiricisi Hideo Kojima Twitter hesabı üzerinden paylaştığı bir video ile internet aleminin gündemine oturdu. Detaylar haberimizde.

Death Stranding‘in çıkışı için gün saydığımız şu günlerde oyunla ilgili daha çok detay duymaya da devam ediyoruz. Yeni başyapıtı için Hideo Kojima‘da elbette boş durmuyor. Oyunun Ortadoğu pazarında gerçekleştireceği çıkış için resmi Twitter hesabından bir video paylaşan Kojima yalnız Ortadoğulu oyuncuların değil, tüm internet aleminin dikkatini çekmiş durumda. Gelin o videoya birlikte bir göz atalım.

Videoya ”Selamın Aleyküm” diyerek başlayan Kojima‘nın bu halleri sosyal medya platformları ve Reddit gibi sitelerde kullanıcılar tarafından oldukça sempatik bulundu ve kısa sürede viral oldu. Daha şimdiden video hakkında birçok espri internet aleminde dolaşmaya başladı.

Videoda oyunun 8 Kasım tarihinde çıkacağını söyleyen Hideo Kojima oyunun Ortadoğu coğrafyasında yaşayan oyuncular ile buluşacağını açıklamaktan mutluluk duyduğunu da sözlerine ekliyor. Umarım oyundan keyif alırsınız, teşekkürler diyerek videoyu noktalayan Kojima muhtemelen videonun bu kadar popüler olmasını beklemiyordu. Çıkışını gerçekleştirdiği andan itibaren Twitch gibi yayın platformlarında izlenmelerde zirveye oturacağına kesin gözüyle bakılan Death Stranding bakalım beklediği başarıyı yakalayabilecek mi?

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir