Anasayfa > Oyun Haberleri > Hideo Kojima Yeni Oyun Geliştirdiğini Duyurdu

Hideo Kojima Yeni Oyun Geliştirdiğini Duyurdu

Oyun dünyasının yaşayan efsanelerinden olan Hideo Kojima yeni oyun geliştirdiğini resmen açıkladı! Detaylar haberimizde.

Bu yıl çıkış yapan ve oyun dünyasında adından sıkça bahsettirmeyi başaran Death Stranding ile dönüş yapan Hideo Kojima resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşım ile yeni bir oyun geliştirmekte olduğunun haberini hayranları ile paylaştı. Özellikle Metal Gear Solid ve Silent Hill ile tanıdığımız Hideo Kojima yeni oyun üzerinde çalıştığını açıkladığında elbette ki sosyal medyada yer yerinden oynadı. Kojima paylaştığı gönderide yeni yıl planının bir sonraki projesi hakkında çalışmak olduğunu söyledi.

Konami ile olaylı ayrılığı, neredeyse çocuğu gibi gördüğü Metal Gear Solid serisinin haklarının da Konami‘de kalması ile zor zamanlar geçirmiş olan Hideo Kojima bu yıl Death Stranding ile oyun dünyasına adeta damga vurmuştu. Oyunlarındaki hikayesel derinlik, her seferinde oyuncuyu şaşırtmayı başaran mekanikler ve sinematikleri oldukça ustaca kullanması ile bilinen Hideo Kojima yeni oyunu ile bakalım hayranlara ne gibi farklılıklar sunacak? Henüz oyunun türü, hikayesi ve buna benzer detayların hiç birini hayranlar ile paylaşmayan Kojima‘dan ilerleyen günlerde daha fazla detay öğrenebilecek miyiz hep birlikte göreceğiz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir