Anasayfa > Oyun Haberleri > Kojima Filmleri Yakında Çekilebilir

Kojima Filmleri Yakında Çekilebilir

Hideo Kojima gündeme çok yakında filmleri ile de oturacak gibi görünüyor. Hızını alamayan Kojima neler yapacak merak konusu.

Birkaç gün öncesinde çıkan Death Stranding ile ilgili çeşitli eleştiriler var. Oyuncuların ilgisini bolca çekiyor olmasına rağmen tüm eleştirileri olumlu saymakta yerinde olmayacaktır. Dün BBC’nin Youtube kanalında yayınlanan bir belgesel de konumuza başlık olan konuda da Kojima’nın açıklaması oldukça kendinden söz ettirdi diyebiliriz. Evet arkadaşlar, Kojima filmleri de gündeme oturabilir yakın bir zamanda. Çünkü kendisine göre “Bir işi iyi yapmayı başardıysan, her işi iyi yapabilirsin.

Death Stranding’in Barındırdığı Mesaj

Kojima Filmleri Hakkında

Belgeselde kısaca söz ediliyor aslında bu konudan ve pek bir detay olduğunu da söylemek mümkün değil. Tabii kendi markası olan Kojima Productions açısından konuştuğunu da söyleyelim, yani bir prodüksiyon şirketi olan bu stüdyo canları isterse filmler de yapabilir ve Kojima için gelecekte bunların da ortaya çıkacağını söylemek hiç de zor değil. Aslında biz oyuncular da buradaki mantığı kolaylıkla algılayabiliriz. Oyunlarda dahi o kadar çok ve uzun ara sahneler görüyoruz ki; Hideo birkaç uzun metraj filmi oyunun içine yerleştirmiş oluyor. Bazı zamanlarda oynadığımızdan çok daha uzun süre bu sahneleri izlemiş olarak ayrılıyoruz oyunun sonuna geldiğimizde. Aşağıdaki görsel biraz şaka amaçlı olsa da ateş olmayan yerden duman tütmez.

hideo kojima oyun ara sahneleri
Ha bir de bazen bunları izlemeyi zorunlu da tutabiliyor tabii

Kojima sever bir kitle söz konusu, onlar için 20 dk’lık bu belgeseli de sizinle paylaşmak istiyoruz. Aşağıya bıraktık, iyi seyirler dileriz efenim. Belgesel genel olarak oyunun hazırlanış evresinde Stüdyonun içerisini konu alıyor diyebiliriz.

Hakkında Eran Küçük

Hikaye > Grafik sempatizanı bir yönetmen. Marmara Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu ve hayali kendi oyunlarını yapabilmek. Savebutonu adresinde çeşitli konularda imtiyazı var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir