Anasayfa > Oyun Haberleri > Marvel’s Avengers 6 Oynanabilir Karakterle Çıkacak

Marvel’s Avengers 6 Oynanabilir Karakterle Çıkacak

Marvel’s Avengers, E3 2019’da gösterildiğinden beri büyük bir oyuncu kitlesinin dikkatini üzerine çekmişti. Şimdi ise oyunla ilgili yeni bilgiler geldi.

Başta Marvel hayranları olmak üzere büyük bir oyuncu kitlesi uzun süredir bir Marvel oyunu görmek istiyordu. Daha önceden yapılmış Iron Man, Hulk gibi oyunlar olsa da piyasada kaliteli bir Avengers oyunu yoktu. E3 2019 ile bize tanıtılan oyun bizleri fazlasıyla heyecanlandırmıştı. Oyunla ilgili olarak bildiklerimizden birisi birden çok karakterle oynama imkanına sahip olacağımızdı. Hangi karakterlerle oynayabileceğimiz konusunda kafalarda bolca soru işareti vardı. Crystal Dynamics cephesinden yetkili bir isim sonunda bu soru işaretlerini temizlemek için bir açıklama yaptı. Stüdyo yöneticisi Scot Amos tarafından yapılan açıklamaya göre Marvel’s Avengers çıkışı ile birlikte 6 oynanabilir karaktere sahip olacak.

Oyunun çıkışıyla birlikte bizlerle olacak karakterler ise şunlar: Hulk, Black Widow, Thor, Iron Man, Ms. Marvel ve Captain America.

avengers

Daha sonradan eklenecek karakterlerden ise şimdilik sadece Hawkeye konusunda kesin bir açıklamaya sahibiz. Elimizde olan bilgilerden bir diğeri ise tüm bu karakterlerin farklı oynanış özellikleri olacağı konusunda. Bu karakterleri ayrıca özelleştirme ve geliştirme şansına da sahip olacağız. Bu özellikleri göz önüne aldığımızda oyunun 6 karakterle çıkış yapacak olması oldukça iyi görünüyor. Marvel Sinematik Evreninin geleceği hakkında haberler’in yayınlanmaya devam ettiğini göz önüne alırsak sinematik evrendeki gelişmeler ilerledikçe oyunda da oynanabilir karakterler konusunda değişikler görmemiz olası görünüyor. Oyun hakkında yeni bilgiler elimize geçtikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi ve diğer haberlerimizi okumak için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Hepinize iyi oyunlar

Hakkında Batuhan Demirbaş

Bir oraya bir buraya taşındığımız bir çocukluk geçirdiğimden 4 yaşımda kendimi kaptırdığım oyun dünyasına olan tutkum sanırım hala artıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir