Anasayfa > Sanat Haberleri > Ant-Man 3 Doğrulandı!

Ant-Man 3 Doğrulandı!

Marvel sinematik evreni her geçen gün daha da genişlemeye devam ediyor. Son haberlere göre Ant-Man 3 de evrene katılarak hikayeyi genişletecek filmlerden biri olacak. Detaylar haberimizde.

Marvel‘in sevilen serilerinden olan Ant-Man hayranlarının uzun süredir merakla beklediği 3. filmine nihayet kavuşuyor. Marvel Avengers gibi kahraman ekiplerinin hikayelerinin yanı sıra bu ekipleri oluşturan karakterlerin solo hikayelerine de oldukça önem veriyor. Bu sayede hem evren genişlemiş oluyor, hem de karakterlerin anlatılmamış hikayelerini izleme fırsatı yakalıyoruz. Bunun yanı sıra Marvel bu karakter odaklı filmler ile bizleri daha büyük olaylar için de bir nevi hazırlıyor.

Ant-Man 3
Sinema dünyasının güvenilir kaynaklarından olan The Holywood Reporter‘ın haberine göre Ant-Man 3 kesin olarak geliyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise daha önce serinin Ant-Man ve Ant-Man and the Wasp filmlerini yönetmiş olan Peyton Reed oturacak. Filmin çıkış tarihi ile ilgili yapılmış bir açıklama ise henüz bulunmuyor. Film çekimleri ise önümüzdeki yılın ilk aylarında başlayacak gibi görünüyor. Bu noktada yola çıkarak filmi en erken 2022 yılında beyaz perdede göreceğimizi söyleyebiliriz.

Filmin Endgame sonrasında geçecek olması çoğu hayranı da heyecanlandırmış durumda. Endgame ile veda ettiğimiz ve akıbetini öğrenemediğimiz birçok karakter bulunuyor. Bu karakterler hakkında filmde herhangi bir bilgiye yer verilecek mi, filmin konusu ne olacak gibi sorular ise hala cevap bekliyor. Bakalım Marvel hayranların beklentilerine nasıl cevap verecek?

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir