Anasayfa > Sanat Haberleri > Avengers 5 Kadrosundan Yeni Karakterler Ortaya Çıktı

Avengers 5 Kadrosundan Yeni Karakterler Ortaya Çıktı

Marvel sinematik evreninin en sevilen işi hiç şüphesiz Avengers ki serisi. Endgame sonrası Avengers 5 için neler olacağını merakla bekleyen hayranlar için bir müjdemiz var. Detaylar haberimizde.

Marvel‘in yıllardır emek emek dokuyarak günümüze kadar getirip nihayete bağladığı seri sinemaya yeni bir soluk getirdi desek yanlış olmaz. Süper kahraman filmleri için bir dönüm noktası olarak sayabileceğimiz seri her ne kadar Endgame ile bitmiş gibi görünse de şirket elbette ki altın yumurtlayan tavuğu kesmeye henüz hazır değil.

Henüz spesifik bir adı olmayan ancak Avengers 5 olarak adlandırabileceğimiz yeni film için hayranlar şimdiden oldukça heyecanlı. Özellikle de Endgame gibi vurucu bir filmin ardından insanlar yeni ekibi haliyle merak ediyorlar. Yeni ekip ise Marvel tarafından oluşturulma aşamasında.

avengers 5
Söylentilere göre Avengers ekibine yeni katılması planlanan kahramanlardan bir tanesi Nova. Hatta Endgame ve Infinity War yazarları olan Stephen McFeely ve Christopher Markus verdikleri bir röportajda karakterin bahsi geçen iki filme eklenmesi düşünüldüğünü, ancak son anda bu fikirden vazgeçildiğini de söylediler.

avengers 5
Ayrıca MCU Comics‘ten Jeremy Conrad‘da güvenilir kaynaklardan aldığı bilgilere göre Avengers 5 kadrosuna Nova da dahil olmak üzere Fantastik Dörtlü ekibi ve Blade karakterinin de yeni ekipte olacağını söyledi. Açıklamalara dair henüz Marvel cephesinden gelen resmi bir cevap yok. Ancak açıklamaları yapan kişiler de hiç de hafife alınacak cinsten değil. Yeni Avengers ekibi nasıl şekillenecek, bunu ise zaman gösterecek.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir