Anasayfa > Oyun Haberleri > Mortal Kombat 11 Sindel Kombo Videosu Yayınlandı

Mortal Kombat 11 Sindel Kombo Videosu Yayınlandı

Mortal Kombat 11 Sindel karakterine ait bir kombo videosu yayınlayarak hayranların aklını başından aldı! Detaylar haberimizde.

Ölümcül dövüş tüm hızıyla devam ediyor! Yılların eskitemediği dövüş oyunu serilerinin başında gelen Mortal Kombat yarattığı muazzam evrende birbirinden çeşitli karakterler barındırıyor. Bunlardan biri de Mortal Kombat 11‘e yeni eklenecek olan Sindel karakteri. Mortal Kombat 11 Sindel karakterine ait kombo videosunu yayınlayarak karakteri bekleyen hayranlar için merakları biraz da olsun dindirecek bir adım attı.

26 Kasım tarihinde oyuna eklenmesi planlanan bu yeni karakter Kombat Pack sahipleri için ekstra hiç bir ücret ödemeden sahip olabilecekleri karakterlerin yalnızca biri. Bir diğer yandan bu pakete sahip olmayan oyun sahipleri ise The Scream Queen lakaplı Sindel karakterine sahip olabilmek için oyun içi mikro ödeme yoluna başvurmak durumundalar. Mortal Kombat 11‘e eklendikten sonra hayranların hakkında daha sağlıklı yorum yapabilecekleri bu karakter bizlerin gözüne hiç de fena görünmedi. Siz yeni karakter Sindel hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizlerle paylaşın.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir