Ev / Oyun Haberleri / NBA 2K21 Kapak Oyuncusu ve Ön Sipariş Tarihi Belli Oldu!
nba-2k21

NBA 2K21 Kapak Oyuncusu ve Ön Sipariş Tarihi Belli Oldu!

NBA 2K21 için kapak oyuncusu ve ön siparişlerin başlama tarihi, 2K tarafından paylaşılan bir gönderiyle oyunculara duyuruldu.

NBA 2K21, PlayStation’ın etkinliğinde duyurulmuştu ve oyundan ilk video gelmişti. Şu anlık rakipsiz olarak gözüken oyundan gelen ilk videoda baş aktör Pelicans’ın yıldızı Zion Williamson olmuştu.

NBA 2K21 İlk Videoyla Karşımızda!

Şimdi paylaşılan gönderiyle de oyunun kapak fotoğrafındaki isim ve ön sipariş tarihi belli oldu. Kapağında Damian Lillard’ın olacağı oyunun ön siparişleri 2 Temmuz’da başlayacak.

Kapak fotoğrafındaki isim birçok basketbol hayranı tarafından sevilse de oyunu bekleyen kişiler kapak tasarımından genel anlamda memnun değil. Oyunun ön siparişlerinin üç gün sonra başlaması ise oyuncuları mutlu etmiş durumda. Birçok kişi oyunun son yıllarda gelişmediğini, Live’ın piyasadan çekilmesinin ardından 2K’de gelişim göremediğini belirtse de oyunun bekleyeni epeyce fazla. Bakalım oyun çıktıktan sonra 2K20’nin özellikle PC platformunda yarattığı kötü algıyı kırabilecek mi?


Hakkında Efe Eren Genç

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor. SaveButonu'nda genel yayın yönetmenliği yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir