Anasayfa > Oyun Haberleri > Outer Worlds, Nintendo Switch’e Geliyor
Outer Worlds

Outer Worlds, Nintendo Switch’e Geliyor

7 Kasım’daki duyuruya göre, Outer Worlds, 2020’nin ilk çeyreğinde Nintendo Switch’e geliyor.

Take Two Interactive’in bir yan kuruluşu olan Outer Worlds’ün yayıncısı Private Division, oyunun 2020 yılının ilk çeyreğinde Nintendo Switch’e çıkacağını duyurdu. Bu, Outer Worlds’ün, 31 Mart 2020’den önce Switch’e geleceği anlamına geliyor. Take Two’nun CEO’su Strauss Zelnick, Outer Worlds’ün gösterdiği performanstan oldukça memnun olduğunu söyledi.

Outer Worlds, Fallout: New Vegas’ın yapımcısı Obsidian Entertainment’ın son oyunu. Fallout’a benzeyen ilginç yan görevleri ve benzer ortamlarının tanıdık hissi için pek çok övgü aldı. Ancak bu sefer ortam, post-apokaliptik bir dünyadan ziyade uzayda geçen bir macera olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyun da Fallout oyunları gibi, açık uçlu seçimlerle ilerliyor, hatta kötü adam olmanıza bile olanak tanıyor. Microsoft kısa süre önce Obsidian‘ı satın aldı, ancak oyun, Take-Two‘nun alt kuruluşu olan Private Division etiketi ile yayınlanıyor.

Outer Worlds, 25 Ekim’de PlayStation 4, Xbox One ve PC’ye çıktı – ve Xbox Game Pass‘te de bulunuyor. Switch’te oyunu oynamak için ise gelecek yılın ilk çeyreğine kadar beklememiz gerekecek.

God of War PC Yolcusu Mu?

 

Hakkında Yusuf Emek

Bilgisayara ilk dokunduğundan beri bağını koparamayan bir teknoloji sevdalısıyım. Dokuz Eylül Üniversitesinde okuyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir