Anasayfa > Oyun Haberleri > Outlast 3 Yolda Mı? – Red Barrels’tan İmalı Tweet

Outlast 3 Yolda Mı? – Red Barrels’tan İmalı Tweet

Korku oyunu denince akla ilk gelen seri Outlast’ın yeni oyunu Outlast 3, yakın zamanda duyurulabilir. Haberin kaynağı ise geliştiriciden gelen bir tweet.

Cadılar Bayramı denince aklımıza hemen korku gelir, korku denince de Outlast. İki oyunuyla da korku oyunu piyasasını domine eden serinin yeni oyunu beklediğimizden de yakın olabilir.

Başarılı korku oyunu serisi Outlast’ın yapımcısından Cadılar Bayramı esnasında gelen bu tweet, Outlast 3’ün yolda olduğu belirtiyor gibi. Red Barrels’ın Twitter hesabından “Açıklama çok yakında” başlığıyla iki tane dermanı kalmamış elin birbirini tuttuğu, üzerinde “Özgürlüğün bittiği yer” yazılı bir fotoğraf paylaşıldı.

Oyunun konseptine uygun zamanda, Cadılar Bayramı esnasında yapılan açıklamanın çok büyük ihtimalle Outlast 3 ‘ün çıkışıyla ilgili olduğu tahmin ediliyor. Birkaç hafta içerisinde oyunun duyurulmasına şahit olabiliriz. Bakalım Red Barrels dediği gibi yakın zamanda bir açıklama paylaşıp Outlast hayranlarını mutlu edebilecek mi?

outlast 3

Steam’de Cadılar Bayramı indirimleri kapsamında bol bol indirime giren korku oyunlarının yanı sıra haberimize konu olan Outlast’ı da büyük indirimlerle satın alabilirsiniz. Serinin ilk oyunu Outlast, %80 indirimle 6.40 TL’ye inmişken Outlast 2 de %75’lik bir indirim alarak 12.50 TL’ye alınabilir hale geldi. Oyunların ikisini de alıp üzerine ilk oyunun DLC’si Whistleblower’ı da almak isterseniz %80’lik bir indirimden yararlanıp 10 TL ödemeniz yeterli oluyor.

En güncel oyun gelişmeleri için bizleri takipte kalın, hepinize iyi oyunlar diliyoruz 🙂

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

Bir Yorum

  1. Korka korka yine pil arayacağız. Umarım 2. Oyunu gibi beynimizi jöleye çevirmezler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir