Anasayfa > Oyun Haberleri > Overwatch 2 İçin Yeni Görseller Sızdırıldı!

Overwatch 2 İçin Yeni Görseller Sızdırıldı!

Overwatch 2 için büyük ihtimalle Blizzcon’da duyurulacağını daha önce söylemiştik. Blizzcon 2019’un tarihi adım adım yaklaşırken Overwatch 2 için de yeni görüntüler ve bilgiler sızdırıldı. Detaylar haberimizde.

Önümüzdeki hafta başlayacak olan Blizzcon 2019 birçok sürprizi de hiç şüphesiz beraberinde getirecek ancak bunlardan en merakla bekleneni Overwatch 2 hakkında olanlar. Yeni gelen bilgilere göre duyurusu yapılacak oyun yeni modlar, haritalar, yeni karakterler, PvE deneyimi, yepyeni kahraman özellikleri ve yeni bir logo ile gelecek. Gelen bilgilere göre karakterlerin var olan özelliklerinin bir kısmı da geliştirilerek oyuna eklenecek. Karakterlere gelecek ek yetenekler yanında var olan yetenekler de geliştirilebilir olarak oyunculara sunulacak.

overwatch 2

Rio de Janerio haritası ise sızdırılan haritalardan bir tanesi. Overwatch‘un Brezilyalı tek karakteri Lucio hakkında bir şeyler görebileceğimiz ihtimali de bu sayede artıyor. Gelen bilgilere göre bu haritada PvE görevi dört oyunculu ve hikaye tabanlı olarak işlenecek. Ayrıca oyunda bir de Toronto haritası göreceğiz. Bu harita ile birlikte daha önce hiç karşılaşmadığımız ‘Push’ isimli bir mod ile oynayabileceğiz.

Overwatch ile oyuncuların büyük çoğunluğunu mutlu eden Blizzard bakalım Overwatch 2 ile de isteneni vermeyi başarabilecek mi? Yeni oyun hakkında sızan bilgiler şimdilik bu kadar. Konuya dair Blizzard cephesinden yapılmış resmi bir açıklama da bulunmuyor, ancak Blizzcon için günler kalmışken muhtemelen etkinliğe kadar resmi bir bilgi de alamayacağız. Siz yeni Overwatch oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizlerle paylaşın.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir