Anasayfa > Oyun Haberleri > Overwatch Yeni Karakter Hazırlığında!

Overwatch Yeni Karakter Hazırlığında!

Blizzcon için sayılı gün kalmışken Overwatch yeni karakter hazırlığında olabilir! Blizzard tarafından her yıl düzenlenen ve oyunları hakkındaki son bilgilerin paylaşıldığı etkinlikte bu yıl karşımıza çıkacak yeni Overwatch karakteri belli oldu mu? Detaylar haberimizde.

Overwatch sürekli artan oynanabilir karakter sayısı ve güncel tutulan içeriği ile oyuncu kitlesini mutlu etmek için her yolu deniyor. Blizzcon için de çok az bir zaman kalmışken bazı söylentilere göre etkinlikte karşımıza çıkacak olan karakter ortaya çıkmış olabilir. Oyunun karakter havuzuna eklenecek yeni kahramanın adı büyük ihtimalle Echo olacak. Aslında Echo karakteri ile daha öncesinde tanışmıştık. 2018 yılında düzenlenen Blizzcon fuarında gösterilen Mcree ile ilgili bir animasyonda Echo görücüye çıkmıştı. Animasyona hemen aşağıdan bir göz atabilirsiniz.

Ancak Blizzard geçtiğimiz yıl yeni karakter olarak oyuna Ashe‘i ekledi. Oyunun geliştiricilerinden Jeff Kaplan ise Echo ile ilgili planlarının olduğunu, ancak karakter biraz daha geliştirildikten sonra bunları değerlendireceklerini söylemişti. Görünüşe göre o vakit geldi. Bakalım Overwatch yeni karakter ile istediğini alabilecek mi? Yeni karakter hangi sınıfta yer alacak? Bu soruların cevapları için Blizzcon‘a kadar beklememiz gerekecek.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir