Ev / Oyun Haberleri / Overwatch Summer Games 2021 Etkinliği Başlıyor
Overwatch Summer Games 2021

Overwatch Summer Games 2021 Etkinliği Başlıyor

Overwatch Summer Games 2021 etkinliği ile karşımıza birbirinden farklı oyun modları ve kostümlerle çıkmaya hazırlanıyor. Detaylar haberimizde.

Blizzard tarafından geliştirilen ve 2016 yılında piyasaya sürülen Overwatch o tarihten bu yana aradan geçen yaklaşık 5 yıllık süre içerisinde karşımıza defalarca kez farklı etkinlikler ile çıktı. Bu etkinliklerden bazıları bir kereliğe mahsus, daha ufak çapta şeyler olurken bazıları ise her yıl tekrar eden ve artık geleneksel hale gelmiş etkinliklerden oluşuyor. Bunlardan biri ise Summer Games etkinliği. Overwatch tarafından her yaz mevsiminde düzenlenen bu etkinlikte gerek yazın coşkusu oyuna yansıtılıyor, gerekse de Lucioball gibi modlar ile yazın düzenlenen Olimpiyat Oyunları’na atıfta bulunuluyor.

Overwatch Çapraz Platform Özelliğine Nihayet Kavuştu

Bu sene de yılın Summer Games zamanı geldi çattı. Blizzard tarafından Overwatch resmi hesapları üzerinde paylaşılan gönderiler ile Overwatch Summer Games 2021 etkinliği resmi olarak duyuruldu. Yapılan duyuruda her etkinliğin en çok merak edilenleri, yani yeni kostümlere de yer verildi. Bu etkinlikte Symmetra karşımıza Mermaid, Mei Sprinkles ve Ashe ise Poolside kostümleri ile çıkacak. Bu kostümlere oyun mağazası ve lootbox’lardan ulaşılabilecek. Ayrıca geçtiğimiz yılların Summer Games etkinlik kostümlerine de yine lootbox’lar ve oyun içi mağazadan erişebileceksiniz. Tüm bunların haricinde Summer Games temalı profil simgeleri, spreyler ve kozmetikler de oyuncuları bekliyor olacak. Bugün itibariyle başlayacak olan etkinliğin biteceği tarih ise 10 Ağustos olarak açıklanmış durumda.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir