Anasayfa > Listeler > Oyun Dünyasının En Bozuk Oyunları

Oyun Dünyasının En Bozuk Oyunları

Evet saygıdeğer oyuncular! Bu listemizde oyun dünyasının en bozuk oyunlarını derledik!

Baştan uyarayım bu listeyi okurken kanser olabilirsiniz çünkü bu bozuk oyunlarda gerçekten çok can sıkıcı glitch ve bug bulunmaktadır. Keyifli okumalar!

Battlefield 4 (2013)

EA Games’in tartışmasız en iyi oyunlarından olan Battlefield serisi sütten çıkmış ak kaşık değil. Her ne kadar Call of Duty serisinden daha çok seviliyorsa da (özellikle şu son zamanlarda  Battlefield V ile birlikte oyun dünyasını sallamış bulunmakta.) zamanında Battlefield 4 çok bozuk bir oyun olarak piyasaya çıktı. Seveni çok karışamayız ama bu EA Games’in çuvalladığı gerçeğini değiştirmez. Sürdüğümüz uçağın sadece içinin görünmesi mi dersiniz, oyun esnasında haritanın yüklenmemesi mi, Oyuncunun yer altına girmesi mi, Sürdüğümüz geminin yok olması mı, denizin kaybolması mı dersiniz oyun bug dolu.  Oyun serimiz son zamanlarda özellikle de fizikleriyle, oynanışıyla, online kısmıyla oyuncularını büyülemeye devam ediyor. Battlefield V, Pek de beğenilmeyen Call of Duty Modern Warfare oyunundan hala iyi desem Call of Duty hayranlarından linç yer miyim?

bozuk

Far Cry 2 (2008)

Yine Ubisoft, yine bozuk bir oyun. Assasin’s Creed’in zaten bug konusunda ün yapmış.  Şimdi bana “Ya kardeşim 2008 senesinde çıkmış oyuna neden bozuk diyorsun? Normal tabi!” diyebilirsiniz. Haklısınız da. Fakat bu Ubisoft’un ilk kez yaptığı bir şey değil ki. Şimdiki oyunları da bozuk! Far Cry 2 diğer Far Cry oyunlarına göre çok iyi. Çünkü diğer oyunları Far Cry 3’ün aynısı diyebiliriz. Bu oyunda ise kendi kendine zıplayan npcler görmek mümkün. Herkes ne kadar neşeli değil mi 🙂 Oyun son zamanlarda satıyor fakat eleştirmenler tarafından da ağır bir şekilde yerden yere vuruluyor.

bozuk

The Elder Scrolls IV: Oblivion (2006)

Bu efsane oyunu bilmeyen yoktur. Özellikle de The Elder Scrolls V: Skyrim serinin en meşhur oyunudur. Oyun dünyasının saygıdeğer serisiydi bir zamanlar. Bethesda parayı iyi kırıyordu anlayacağınız. The Elder Scrolls IV: Oblivion o kadar da bilinmese de seveni fazla. Fakat oyunumuz bozuk. Oyunumuzda yerin altına geçen npcler, yüklenmeyen haritalar, oyuncunun kendi kendine haritanın dışına atması ve daha birçoğu. Serinin son oyunu The Elder Scrolls: Blades serinin hayranları tarafından pek sevilmedi. Çünkü kendisi bir mobil oyun ve bildiğiniz gibi şu sıralar Bethesda bir günah keçisi. Aslında bu lakabı hak ediyor. Çünkü bulaştığı her işi batırıyor sağ olsunlar.

bozuk

Warhammer: Vermintide 2 (2018)

Warhamer efsanesini bilmeyen yoktur herhalde. Warhammer: Vermintide 2, grafiksel açıdan iyi olmayabilir fakat yine de sevenleri çok oyunumuzun. Grafiksel açıdan iyi olmadığı gibi teknik anlamda da bozuk olan oyunumuz daha çok oyuncunun yer altına girmesi, haritanın dışına kaçması gibi hatalara sahip.

bozuk

State of Decay (2013)

Bu oyunumuz da bozuk sınıfından. Fakat bu oyunun hataları biraz daha farklı. Oyuncunun kendi kendine ateş etmesi, denizin silinmesi, arabaların içinde takılı kalma, havada asılı kalan npcler, ateş ettiğimiz yaratıkların uçması, duvarın içine girme ve dahası oyunumuzda mevcut.

bozuk

Skate 3 (2010)

Bir zamanların en popüler kaykay oyunu olan Skate 3, aslında çok bozuk bir oyundur. Silinen haritalar, durduk yerde yerin içine girip çıktığımızda havası hızlıca kaçan balon gibi sağa sola uçmamız hatalardan bazıları. Yakışmadı sana Skate 3. 

bozuk

Mass Effect (2008)

Mass Effect’in meşhur “donuk surat” şikayetlerinin yanı sıra bir de oyunun bozuk olması var. Havada duran oyuncular, yerin altına giren araçlar gibi hataları bulunduruyor sevgili Mass Effect. 

bozuk

Yeminle bunları yazarken ben kanser oldum. Sizin de eklemek istediğiniz oyunlar varsa ekleyebilirsiniz yorumlar kısmında. Hepinize iyi oyunlar! Esen kalınız!

Hakkında Harun Refik Çiftci

Oyunlarla bir bebekken elime tutuşturulan çakma Nintendo kolu ile tanıştım. Retro oyunlara ve Slasher filmlere hayran bir şahıs. FPS aşığı olduğum doğrudur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir