Anasayfa > Oyun Haberleri > Path of Exile Serisinin Yeni Oyunu Yolda!

Path of Exile Serisinin Yeni Oyunu Yolda!

Path of Exile serisinin ikinci oyunu yolda!  Yeni Zelandalı bir firma olan Gridding Gear Games (GGG) tarafından geliştirilen oyun hakkındaki tüm detaylar haberimizde.

İlk oyunuyla türünün gereklerini yerine getiren ve farklılıklarını ortaya koyan seri için geliştirici ekip ExileCon’da devam oyununu duyurdu. Bu yeni oyunla birlikte rastgele yaratılan mekanlar, bol bol yaratık kesme, tonla eşya toplama ve daha fazlası bizleri bekliyor. Path of Exile 2 için yayınlanan ilk fragmana bir göz atalım!

Path of Exile 2’den İlk Fragman Geldi!

2006 yılında geliştirilmeye başlanan ve 2013 yılında biz oyunculara sunulan ilk oyun, hack and slash türünün en iyi örneklerindendi. İkinci oyunun da hikayesi ilk oyunun devamı şeklinde sunulacak. İlk oyun üzerine eklenen yeni içeriklerle gelecek. Ayrıca ilk oyunun tüm karakter geliştirme paketlerini ve kozmetik ögelerini de bünyesinde barındıracak.

Yeni Genişleme Paketi Geliyor!

Yapılan açıklamaya göre ikinci oyun en erken 2020 yılının sonunda beta olarak sunulabilecek. Bu uzun bekleme sürecinde heyecanımızı biraz olsun dindirebilmek için ilk oyuna bir geliştirme paketi duyurdular. Conquerors of the Atlas adındaki bu geliştirme paketi, oyuna yeni içerikler sağlayacak.

Path of Exile 2

Fragmanında da belirtildiği üzere bu paketle birlikte ilk oyuna yeni yetenekler, yeni bir lig,  geliştirilebilir haritalar, karakter paketleri ve oyun için yeni bir son yanına da 5 yeni boss eklenecek. Kısacası firma bizi sakinleştirirken hevesimizi de dinç tutacak.

Path of Exile İçin Bir Mobil Oyun Duyuruldu

Geliştirici firma Diablo Immortal’ın  rakibi olabilecek bir de Path of Exile Mobile oyununu duyurdu. Henüz geliştirilme aşamasında olan mobil oyun için yapımcı ekip P2W içeriklerinin olmayacağının müjdesini şimdiden verdi. Daha uzun bir süre çıkmayacak  mobil oyun için bir de tanıtım videosu yayınlandı.

İlk oyunu oynamış mıydınız? Yeni oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Daha fazla içerik ve en güncel oyun haberleri için sosyal medya hesaplarımıza bekleriz.

Hakkında Ahmet Kaan Balcı

Oyun, film, dizi, kitap ve merak ettiği her şeyi sonuna kadar araştırmak, az da olsa deneyimlemek için yaşayan ve bu bataklıktan ayrılmaya hiç niyeti olmayan içinizden biri mahallenizin kahramanı örümcek adam.

Bir Yorum

  1. İlk oyunu oynadım fena değildi ikincisinin tanıtımından anladığım kadarıyla daha bomba birşey geliyor umarım beklentimin altında kalmaz birincisi birax öyle olmuştu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir