Anasayfa > Oyun Haberleri > Playstation 5 ve DualShock 5 Görüntülendi

Playstation 5 ve DualShock 5 Görüntülendi

Geçtiğimiz aylarda Playstation 5’in geliştirici kitinin sızdırıldığı iddiası tüm oyun dünyasının dikkatini çekmiş adeta kasıp kavurmuştu. Biz de bu gelişmeye savebutonu.com’da yer vermiş, siz okuyucularımızı bu gelişmeden haberdar etmiştik. Bugünse Playstation 5 geliştirici kiti ve oyun kolları Dualshock 5’in çok net görüntüleri sızdırıldı. 

İşte Karşınızda Playstation 5

Yukarıda da belirttiğimiz gibi daha önce Playstation 5‘e ait olduğu iddia edilen görüntüler hızla yayılmış, oyun dünyasına bir bomba gibi düşmüştü. Biz de bu gelişmeyi siz oyunseverlere aktarmıştık. Lakin şimdi ki gelişme bu iddiaları doğrular nitelikte. Söz konusu fotoğraftaki konsollar daha önce sadece bir iddianın ürünü olan görsellerdeki konsollara epey benziyor. Bu durumda bazı oyuncuların korktukları başlarına geldi diyebiliriz. Zira konsolun tasarımı pek çok oyuncu tarafından sevilmemiş, çokça eleştirilmişti. Birçoğumuz bu görselin fake yani sahte olduğunu düşünmüş böyle bir tasarımın Playstation 5 tasarımına ait olamayacağını adeta temenni etmiştik. Tamamen bu tasarımın aynısı olacak diye bir kaide yok ama yeni Playstation konsolunun tasarımının nasıl bir şeye benzeyeceğini biliyoruz.

Playstation 5 ve DualShock Görüntülendi

Ayrıca DualSchock 5‘e değinmeden de geçmeyelim. Yeni DualSchock 5‘lerin pek çok yenilikle birlikte geleceğini biliyorduk. Görselde de birtakım değişiklikler açıkça ayırt edilebiliyor.

Konsol dünyasındaki en son gelişmelerden haberdar olmak için konsol haberleri kategorimizi sık sık ziyaret etmeyi unutmayın.

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyor, film izliyor, arada bir de kitap okuyorum. Naçizane yazdıkça hem bilgilendiriyorum hem kendimi geliştiriyorum. İlerde bu sektörde çalışmak birkaç hayalimden biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir