Anasayfa > Oyun Haberleri > Rainbow Six Siege Operation Shifting Tides Başladı!

Rainbow Six Siege Operation Shifting Tides Başladı!

Ubisoft’un sevilen FPS oyunlarından olan Rainbow Six Siege Operation Shifting Tides operasyonu ile karşımızda!

Rainbow Six Siege hayranlarının uzun zamandır beklediği Operation Shifting Tides nihayet kullanıcılara sunuldu. Bu yeni operasyon ile birlikte Kali ve Wamai adlı iki yeni operatör de oyuna eklenmiş durumda. Ubisoft, Shifting Tides için oyunun resmi Twitter hesabı üzerinden kısa bir video paylaşarak operasyonun gelişini oyunculara duyurdu.

Bunun yanı sıra Ubisoft‘un resmi sitesinde ve resmi YouTube hesabında da yeni sezon için bir oynanış ve tüyo videosu paylaşılmış durumda.

Operation Shifting Tides yama notlarında da belirtildiği üzere oyundaki Theme Park haritası yenilenip Kali ve Wamai adlarında biri Kenyalı biriyse Hindistanlı olmak üzere iki yeni operatör eklendi. Bu operatörlerin birisinde yıkıcı bir keskin nişancı tüfeği bulunurken diğerinde ise mıknatıslı bir koruma cihazı var.

Ayrıca bu sezon ile beraber oyuna Capitao karakteri için bir elit skin de eklenmiş oldu. Tüm bunların yanı sıra çeşitli operatör dengelemeleri, birtakım yeni oyun içi ayar ve geliştirmeler, sezona özel yeni silah skinleri, halat kullanım sisteminde bazı değişiklikler, mermilerin delme sistemi üzerine geliştirmeler, birçok bug ve hata düzeltimi ve eski operatörlerin oyun içi fiyatlarında düşüşler de bulunuyor. Operation Shifting Tides bu sene çıkacak son sezon olmakla beraber Rainbow Six Siege‘deki 4.yılı kapatacak sezon olacak.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir