Anasayfa > Oyun Haberleri > Rainbow Six Yeni Sezon İçin İpucu Verdi!

Rainbow Six Yeni Sezon İçin İpucu Verdi!

Rainbow Six yeni sezon için ipuçları barındıran garip bir video ile hayranların kafalarını karıştırdı! Detaylar haberimizde.

Rainbow Six Siege cephesinden hayranları heyecanlandıran haberler var. Ülkemizde ve dünyada oyuncular tarafından sevilerek takip edilen oyun Japonya finalleri öncesinde yayınladığı bir video ile merakları üzerine topladı. Daha öncesinde oyuna ekleneceği sızdırılan Hintli ve Kenyalı operatörlere dair ipuçlarını yeni yayınlanan video içinde arayan oyuncular için hayal kırıklığı oluşturan videoda helikopter pisti benzeri bir alan göze çarpıyor.

‘Shifting Tides’ adlı yeni operasyonun su teması ile yakından ilgisi olduğu hem yayınlanan kısacık videodan, hem de videonun başlığından gayet net bir biçimde anlaşılıyor. Şu an için Rainbow Six yeni sezon ile birlikte oyuna Kenyalı ve Hintli karakterleri ekleyecek, burası kesin. Kesinleşen diğer bilgiler arasında yeni bir haritanın bulunmayacağı da var. Bunun yerine geliştiriciler Theme Park‘ı tamamen elden geçirecekler.

Yeni sezon için elimizde henüz resmi bir çıkış tarihi bulunmuyor. Ancak bu hafta sonu gerçekleşecek olan Japonya finalleri öncesinde yada esnasında hayranlar bazı açıklamalara kavuşacaklar gibi görünüyor. Tokoname’de gerçekleşecek finaller için ise tarih 9 ve 10 Kasım 2019.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir