Anasayfa > Oyun Haberleri > Red Dead Redemption 2 Ön Yüklemeye Açıldı!

Red Dead Redemption 2 Ön Yüklemeye Açıldı!

Rockstar Games’in piyasayı sallayan şaheseri Red Dead Redemption 2, bilgisayar için ön yüklemeye açıldı. Oyunu Rockstar Launcher üzerinden indirebilirsiniz.

Yaklaşık üç hafta önce bilgisayar versiyonu çıkacağı açıklanan oyun 5 Kasım’dan sonra oynanabilir hale gelecek. Rockstar Launcher üzerinden oyuna ön sipariş verdiyseniz Red Dead Redemption 2’yi önceden indirebilirsiniz. En az 150 GB yer kaplayacak, oynadıkça da dosya boyutu büyüyecek olan oyun için bol bol depolama alanı bulundurmanızı öneririz. Bilgisayarınızın RDR 2’yi kaldırıp kaldırmadığından emin değilseniz sistem gereksinimlerini inceleyebilirsiniz.

red dead redemption 2

Aralık ayında Steam’de satışa sunulacak oyunun Türkiye fiyatı ise 299 lira olacak. Red Dead Redemption 2 oyununun Ultimate Edition versiyonunu almak isterseniz de 379 TL’yi gözden çıkarmanız gerekecek. Fiyatlar biraz tuzlu gözükse de böylesine bir oyun için değeceğini, hiç olmazsa ilerleyen vakitlerde indirimlerde alınabileceğini düşünüyoruz. İlk zamanlarda kolayca indirime girmeyecek bir oyun olsa da bir süre sabrederek Steam’in bize yaptığı güzelliklerden yararlanıp oyunu 100 TL’nin altında bile bulabilirsiniz.

Konsoldaki mükemmel başarısına ek olarak bilgisayar versiyonunun daha da geliştirilmiş olduğu söylenen oyunun PC fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Geliştirilmiş grafikleriyle dikkat çeken oyun için ön siparişiniz varsa kendisini Rockstar Launcher’dan indirebilirsiniz. 5 Kasım’dan itibaren ise Red Dead Redemption 2′yi PC üzerinden oynamaya başlayabilirsiniz.

Konuyla ilgili düşüncelerinizi bizlerle belirtmekten çekinmeyin. Herkese iyi oyunlar diliyoruz 🙂

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir