Anasayfa > Oyun Haberleri > Red Dead Redemption 2 PC Çıkış Fragmanı Yayınlandı!

Red Dead Redemption 2 PC Çıkış Fragmanı Yayınlandı!

Son zamanlarda bilgisayar çıkışıyla iyice gündemde olan şaheser Red Dead Redemption 2’den yeni bir video daha geldi. Red Dead Redemption 2 PC çıkışı için fragman yayınlandı.

Hatırlayacak olursanız birkaç hafta önce ilk fragmanı yayınlanan oyun dün Rockstar Launcher üzerinden ön yüklemeye açılmıştı. Konsol versiyonuyla piyasada büyük bir etki yaratan kült oyun Red Dead Redemption 2, bilgisayar versiyonunun çıkmasıyla tekrar ilgi odağı oldu. Rockstar Games, son olarak da oyunun çıkış fragmanını YouTube üzerinden yayınladı. Bir dakikalık videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Dün ön yüklemeye açılan Red Dead Redemption 2, 150 GB yer kaplasa da oyunun oynadıkça büyüyeceğini göz önünde bulundurarak oyunu yükleyecekseniz en az 200 GB’lık yerinizin olmasını öneririz. Şimdiden ön siparişe ve Rockstar Launcher üzerinden ön yüklemeye açık olan oyunu 5 Kasım’dan itibaren oynayabileceksiniz. Platformda normal versiyonu 299, Ultimate versiyonu ise 379 TL’ye satılacak olan oyunun Steam çıkışı ise yaklaşık bir ay sonra gerçekleşecek.

red dead redemption 2

Red Dead Redemption 2 PC sistem gereksinimleri için de bu yazımızı inceleyebilirsiniz. Umarız tıpkı konsol versiyonu gibi başarılı olan bir PC versiyonuyla çıkar karşımıza Rockstar. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz, güncel oyun gelişmeleri için bizi takipte kalabilirsiniz.

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir