Anasayfa > Oyun Haberleri > Red Dead Redemption 2 Steam Çıkışı Tarihi Belli Oldu!

Red Dead Redemption 2 Steam Çıkışı Tarihi Belli Oldu!

Rockstar Games’in ellerinden çıkan ve çıkışını gerçekleştirdiğinden beri üzerinde sıkça konuşulan oyun Red Dead Redemption 2 Steam için nihayet geliyor! Detaylar haberimizde.

Rockstar Games bünyesinde bulunan en güçlü markalardan bir tanesi hiç şüphesiz ki Red Dead Redemption. Seri diğer oyunları ile de hiç de fena sayılmayacak bir başarı grafiği yakalamış olsa da bu yükselişe son noktayı koyan oyun Red Dead Redemption 2 oldu. Eleştirmenlerden ve oyunculardan oldukça iyi eleştiriler alan oyun bir süre için yalnızca konsol oyuncularının erişimine açıktı.

Ancak Rockstar Games elbette ki PC oyuncularının pastanın çok büyük bir dilimini oluşturduğunun da farkında. Şirket oyunu hali hazırda Epic Games Store üzerinden satışa sunmuştu ancak Steam hala PC platformu için en büyük satış platformu konumunda. Hal böyle olunca Red Dead Redemption 2‘nin Steam‘e gelişi de kaçınılmaz oldu.

Rockstar Games‘in resmi Twitter hesabında yapılan bir paylaşım ile fırtınalar kopartan oyunun Steam‘e geliş tarihi oyuncular ile paylaşıldı. Yapılan duyuruya göre Red Dead Redemption 2‘nin Steam için 5 Aralık tarihinde satışa sunulacağı açıklandı. Epic Games Store ile yapılan anlaşma kapsamında oyun ilk önce ve belli bir süreliğine PC için yalnızca bu platform üzerinden satışta kaldı. Ancak oyunu Steam kütüphanesinde görmek isteyen oyuncuların sayısı da bir hayli fazla. Red Dead Redemption 2 5 Aralık tarihinde Steam‘i tercih eden kullanıcılar için de indirilebilir durumda olacak.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir