Anasayfa > Oyun Haberleri > Rick And Morty 4. Sezon Başlıyor!

Rick And Morty 4. Sezon Başlıyor!

Uzun zamandır yollarını gözlediğimiz Rick and Morty 4. sezon başlıyor! İlk bölüm Amerika saatiyle 23.30’da! Morty’nin macera kartı bu sezon doluyor!

Kara mizah hayranlarının gönlüne taht kuran ve bir fenomen haline gelen Rick And Morty’nin 4. sezonu nihayet başlıyor. İlk bölüm 10 Kasım’da Amerika saatiyle 23.30’da Adult Swim’de yayınlanacak. Rick and Morty 4. sezon Netflix’e gelmeyeceği gibi, eski sezonlarının da çekileceği açıklanmıştı. Hal böyleyken serisinin severleri alternatif kaynaklara yönelmek zorunda kalacak gibi görünüyor.

Adult Swim seri için 6 Ekim’de bir trailer yayınlamıştı. Trailer’a bakılırsa, seri içinde çok sevdiğimiz Gearhead ve Mr. Poopy Butthole gibi karakterler geri dönüyor. Aynı zamanda daha önceki sezonlarda ortaya çıkan Morty’nin macera kartı gibi bazı hikaye kollarının da ilerlediği görülüyor.

Kötü haberler ise sezonun ikiye bölünmüş olması. 2019 içinde sadece 5 bölüm gelecek. Tarihleri ise 10 Kasım, 17 Kasım, 24 Kasım, 1 Aralık ve 8 Aralık olarak açıklandı. Sezonun kalan bölümleri 2020’de henüz açıklanmayan bir tarihte seyirci önüne çıkacak. 5. Sezon’un da 2020’nin sonlarına doğru başlayacağı tahmin ediliyor.

3. sezondan beri zaten bu kadar zaman geçmişken 4. sezonun neden sadece beş bölümünün yayınlandığını ise serinin yaratıcılarından Justin Roiland San Diego Comic-Con’da “Sezon 3 ve 4 arasında çok fazla şey oldu. Bunlar bir daha yaşanmayacak ve bundan sonraki sezonlar için durum iyi görünüyor” dedi.

2019’da yayınlanacak olan bölüm isimleri ise

  • Edge of Tomorty: Rick Die Repeat
  • The Old Man and the Seat
  • One Crew Over The Crewcoo’s Morty
  • Claw and Hoarder: Special Ricktim’s Morty
  • Rattlestar Ricklactia

olarak açıklandı.

Dizinin şu ana kadar kamuoyu için yayınlanan fotoğraflarını da sizlerle paylaşıp mısır patlatmaya başlıyoruz. İlk bölüm çıkana kadar ise fragman’ın incelendiği yazımıza bakmanızı öneririz. Rick and Morty gelişmelerinden haberdar olmak için internet sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz!

rick-and-morty-4-sezon

rick-and-morty-4-sezon

 

Hakkında Ezgi Çetin

Ezgi Çetin bağımsız bir oyun geliştirici ve Savebutonu yazarıdır. 29 yaşında ve bir kedi annesidir. En sevdiği oyun Tetris.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir