Anasayfa > Sanat Haberleri > Rick and Morty 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Rick and Morty 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Yetişkinlere yönelik hazırlanan en iyi animasyon serilerinden Rick and Morty 4. Sezon fragmanı ile karşımızda. Peki R&M’de bizi neler bekliyor?

Kısa kısa bölümler, kısa kısa sezonlar. Rick and Morty severlerin belki de en büyük şikayetleri bunlar. Çünkü karşımızda harika bir iş var. Ne kadar izlersek o kadar iyidir. Dizinin çıkış tarihi daha önce 10 Kasım olarak belirlendi, Netflix ve diğer sitelere de tahmini olarak o tarihlerde düşecektir. Tabii haberimizin konusu olan Rick and Morty 4. sezon fragmanı da yazının altında yer alıyor.

Rick and Morty 4. Sezon Bize ne sunuyor?

Dede torun maceraları, güzel işlenmiş bir bilim-kurgu ve eğlencenin dorukta olduğu fantastik bir evren diye yorumlayabiliriz. Tabii bu ortalama her sezon ve her bölüm için Rick and Morty‘de geçerli. Yayınlanan 1.5 dakikalık fragman da bize bunu yeniden göstermekle yetinmiş. Lafı daha fazla dolandırmadan sizi yeni fragmanla baş başa bırakalım. Yabancı Dizi Haberleri için sitemizi takipte kalmayı unutmayın.

Hakkında Eran Küçük

Hikaye > Grafik sempatizanı bir yönetmen. Marmara Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu ve hayali kendi oyunlarını yapabilmek. Savebutonu adresinde çeşitli konularda imtiyazı var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir