Anasayfa > Oyun Haberleri > Road to Black Sea Çıkış Tarihi Belli Oldu

Road to Black Sea Çıkış Tarihi Belli Oldu

İçimizdeki tır şoförünü ortaya çıkartmamıza imkan veren oyun Euro Truck Simulator 2’nin Türkiye topraklarının da bir kısmını içerecek ek paketi Road to Black Sea çıkış tarihi nihayet belli oldu. Detaylar haberimizde.

Ülkemizde ve dünyada sevilerek oynanan simülasyon oyunu Euro Truck Simulator 2 birbirinden farklı içerikler sunan ek paketleri ile oyun içeriğini her geçen gün daha da zenginleştiriyor. Bu ek paketlerin şimdilik sonuncusu ise Road to Black Sea. Bu DLC ülkemizde uzun süredir heyecan ve merakla bekleniyordu. Bunun sebebi ise ek paketin ülkemizden de şehirler içerecek olması.

Road to Black Sea

Oyuna eklenecek bu DLC paketinde Türkiye, Bulgaristan ve Romanya‘nın çeşitli şehirleri bulunacak. Bu şehirler ve oyunda hali hazırda bulunan tüm şehirler içerisinde en büyüğü ise oyuna yeni eklenecek olan İstanbul olacak. Tüm bunların yanı sıra ek paket ile birlikte 10.00 km’den fazla yol, kırsalda görülebilecek at arabaları, tren ve tramvay gibi araçlar, 20 büyükşehir, irili ufaklı birçok yerleşim, 11 yerel şirket, endüstriler ve çok daha fazlası oyuna eklenecek.

Road to Black Sea

Merakla beklenen ve bünyesinde birçok yeni içerik barındıracak olan Road to Black Sea çıkış tarihi ise Steam üzerinde 5 Aralık 2019 olarak belirlenmiş durumda. Siz de içinizdeki tır şoförünü serbest bırakırken bir de memleket havası almak isterseniz bu DLC tam da ihtiyacınız olan şey. Türkiye topraklarında tır sürmek, ticaret yapmak ve şirketimizi geliştirmek için bizler şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir