Anasayfa > Oyun Haberleri > Rocket League 13. Sezon Geldi – Kutulara Güle Güle!

Rocket League 13. Sezon Geldi – Kutulara Güle Güle!

Arabalar ve futbolun birleştiği yaratıcı simülasyon oyunu Rocket League için gelen 13. sezon güncellemesi oyuna güzel içerikler getirdi.

Türkiye saatiyle 4 Aralık 21.00’da yayınlanan güncellemeyle birlikte oyunun 12. sezonu bitti ve ödüller hak eden oyunculara dağıtıldı. Rocket League’in Battle Pass sistemi Rocket Pass de 5. versiyonu ile oyuna girişini yaptı. Daha radikal güncellemelerin arasında ise kutuların kaldırılması ve eşya mağazası var.

Rocket League 13 Sezon – Öge Mağazası – Şablon Sistemi – Eşya Arşivi

Kredilerle satın alabileceğimiz eşyalar oyuna yeni gelen mağazada görücüye sunuldu. Kaldırılan kutular ve anahtarlar da elimizde kalmıyor tabii ki. Elimizdeki anahtarlar ve şifre çözücüler kredilere ve bonus hediyelere dönüşecek. Kredileri mağazada harcayıp dilediğimiz eşyaları satın alabileceğiz, ayrıca para karşılığında da kredi alabileceğiz.

 

Envanterimizdeki kutular ise “Şablon”lara dönüşecek. Bu Şablon dediğimiz zımbırtıları belli bir kredi karşılığında uygun olan eşyaya dönüştürebileceğiz. Her şablonun hangi eşyaya dönüşebileceği kendisini açtıktan sonra belli olacak.

Envanterimizde bulunan fakat görmek istemediğimiz eşyaları arşivleyerek kendilerinden kurtulmamıza gerek kalmadan karışıklığı engelleyebileceğiz.

Rocket League demişken oyunun çok sevilen dikenli “Çivi Hücumu” etkinliğinin de geçici süreliğine oyuna eklendiğini belirtmeden geçmeyelim. Arabamızın üzerinde dikenlerle topu alıp götürdüğümüz etkinliği 9 Aralık’a kadar oynayabileceksiniz. Etkinlik Türkiye saatiyle 21.00’de sona erecek. Rocket League’in yeni güncellemesiyle ilgili detaylı bilgiyi paylaşılan resmi blog yazısından edinebilirsiniz. İyi oyunlar 🙂

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir