Anasayfa > Oyun Haberleri > Ruined King: A League of Legends Story Hakkında Tüm Bilinenler

Ruined King: A League of Legends Story Hakkında Tüm Bilinenler

League of Legends hayranşarı başta olmak üzere oyuncuların merakla beklediği, League of Legends evrenini bildiğimiz sınırlarının ötesine taşıyacak olan oyunlardan olan Ruined King: A League of Legends Story hakkında tüm bilinenler bu yazımızda!

Geçtiğimiz günlerde Riot Games bağımsız geliştiricilerden oluşan bir ekip kurarak bu ekibe League of Legends evrenine dair oyunlar yapmaları isteğinde bulunmuştu. Riot Forge adı verilen bu proje kapsamında şu ana kadar duyurusu yapılan iki oyun var. Bu oyunlardan ilki olan CONV/RGENCE hakkındaki detaylı bilgiyi sizlerle paylaşmıştık. Bugün ise duyurusu yapılan diğer Riot Forge oyunu hakkında elimizdeki tüm bilgilere bir bakış atacağız.

Nedir Bu Ruined King: A League of Legends Story?

Oyunumuz tek oyunculu bir yapım olarak karşımıza çıkacak. Tehlikeli denizlerin iki farklı toprak parçası olan Bilgewater ve Gölge Adalar arasında geçecek olan hikayemizde Siyah Sis bizlere zor anlar yaşatacak. Sıra tabanlı bir dövüş sistemine sahip olacak oyunda karşımıza çıkması en muhtemel League of Legends karakterleri ise Gangplank ve Miss Fortune. Bunların yanı sıra Thresh, Graves, Illaoi, Kalista ve Elise gibi şampiyonları da oyun boyu sürecek olan maceramızda görebiliriz.

Riot Games cephesinden gelen açıklamalar oyunun her platform için çıkış yapacağı yönünde. Ancak çıkış tarihine dair henüz net bir ifade kullanılmış da değil. The Game Awards 2019 töreni sırasında tanıtımı yapılan oyun büyük bir ihtimalle 2020 yılının ortalarında oyuncular ile buluşabilir.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir