Anasayfa > Oyun Haberleri > Steam 11.11 İndirimleri Başladı!

Steam 11.11 İndirimleri Başladı!

Özel günlerde yaptığı indirimler ile oyuncuların cüzdanlarına göz diken Steam 11.11 indirimleri ile bir kez daha ceplerimizi boşaltmak için geldi. Detaylar haberimizde.

11 Kasım tarihi birçok firma ve kullanıcı için indirim anlamına geliyor. Dünyanın ticaret devi Çin’de başlayıp tüm dünyaya yayılan 11.11 günü ”Bekarlar Günü” olarak adlandırılıyor. Steam‘de bu Bekarlar Günü furyasına uyarak birçok oyunda hatırı sayılır indirim oranları sunarak kullanıcıları çekmeyi amaçlıyor. Bekarlar Günü temasına belki de en çok uyan firmalardan olan Steam ”elini tutacak bir sevgiliniz yoksa siz de klavye ve fare tutun!” diyerek yalnızların yüzünde buruk bir gülümseme oluşturuyor da diyebiliriz.

Yılın belli dönemlerinde sahip olduğu geniş oyun kütüphanesindeki oyunlarda ciddi indirimler yapan Steam için bu büyük indirim dönemleri genellikle birkaç gün sürüyor. Ancak Steam 11.11 indirimleri için durum biraz farklı. Yalnızca tek bir günü kapsayan bu indirim döneminde gözünüze kestirdiğiniz oyunları kütüphanenize eklemek için acele etmeniz gerekiyor. Zira 11 Kasım tarihinde başlayan indirimlerin biteceği tarih 12 Kasım. İndirim dönemi Türkiye saati ile 19:00‘da son bulacak.

tek gün indirimleri

İndirim dönemi diğer zamanlara göre kısa olsa da fiyat etiketlerindeki değişim göze çarpacak cinsten. Bu kısa dönemde birçok oyuna %80‘e varan indirim oranları ile sahip olabileceksiniz. Ancak uyarmakta fayda var, indirimler her oyun için geçerli değil. Yine de istek listenizde yer alan birçok oyun için indirimli fiyatlar ile alışveriş yapabileceksiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir