Anasayfa > Oyun Haberleri > Steam İndirim Tarihleri Belli Oldu!

Steam İndirim Tarihleri Belli Oldu!

Steam özel günler şerefine hatırı sayılır indirimler yaparak cüzdanlarımıza göz dikmeye devam ediyor. Oyuncuların bu yıl merakla beklediği Steam indirim tarihleri ise belli oldu, detaylar haberimizde.

Steam indirim tarihleri her zaman önceden planlanmıştır ancak bunların pek azı oyunculara açıklanır. Steam Database özellikle de oyun geliştiricilerden aldığı bilgiler ile önümüzdeki üç büyük indirim tarihini oyuncular ile paylaştı. Geçtiğimiz yıllarda da yaptığı isabetli tahminler ile indirim tarihlerini çok önceden oyuncular ile paylaşan Steam Database açıkladığı tarihlerin hiçbirinde de yanılmamıştı. Bu senenin tarihleri de tıpkı geçen seneki tarihler gibi isabetli olacak mı bilemiyoruz ancak büyük ölçüde isabetli tahminler olduğunu umut ediyoruz.

steam indirim tarihleri
Steam indirim tarihleri arasında Steam Database‘e göre en yakın olanı Cadılar Bayramı İndirimleri. 28 Ekim – 1 Kasım tarihleri arasında olacak indirimlerde Cadılar Bayramı temasına uygun olarak korku oyunlarının kayda değer indirimlere girmesi bekleniyor.

Bu indirimden sonra ise Steam Sonbahar İndirimleri ile karşımıza çıkacak. 26 Kasım – 3 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek olan indirimler muhtemelen Cadılar Bayramı İndirimlerinde daha çok oyunu kapsayacak. Takvimde son olarak ise Steam Kış İndirimleri var. 19 Aralık tarihinde başlayacak olan indirimler 2 Ocak tarihinde sona erecek.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir