Anasayfa > Oyun Haberleri > Steam Remote Play Betadan Çıktı – iOs ve Android Desteği!

Steam Remote Play Betadan Çıktı – iOs ve Android Desteği!

Bir aylık beta sürecinin sonunda Steam Remote Play tam sürümüyle karşımızda. Tam sürümle beraber iOs ve Android desteklenmeye başladı.

Co-op oyunları internetten yayıp dört kişiye kadar birlikte oynama mantığıyla çalışan uygulamanın birçok avantajı var. Sadece oyunu yayan kişinin oynanacak oyuna sahip olması yetiyor, ayrıca Steam Link ile birlikte iOs ve Android desteği de sağlanabiliyor. Tıpkı ana bilgisayara dört tane joystick bağlanmış gibi arkadaşlarınızla oyun oynayabiliyorsunuz.

Steam, bu hizmetin çıkışına özel bir de indirim verdi bizlere. Remote Play Together indiriminde uygulamanın desteklediği co-op oyunları gayet makul fiyatlara satın alabiliyoruz. Buraya tıklayarak sözü geçen indirimdeki oyunlara ufaktan göz gezdirebilirsiniz. Fena oyunlar yok açıkçası, oynayacak arkadaşlarınız hazırsa birinizin oyunu alması oynamanız için yeterli olacaktır.

steam indirim

Steam Remote Play hizmetinin desteklendiği bir oyuna girip arkadaşımızı oyuna davet edermiş gibi “Remote Play’e davet et” butonuna tıklayarak özelliği kullanabiliyoruz. Optimal bir oyun deneyimi için hem oyunu oynatan asıl bilgisayarda hem de oynayanlarda yüksek bir internet hızı olması gerekiyor. Remote Play özelliği hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz şu yazımıza alabiliriz sizleri. Özellik geliştikçe, yeni güncellemeler geldikçe sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

En yeni oyun haberleri için bizleri takipte kalın, hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir