Anasayfa > Oyun Haberleri > Stranger Things 4. Sezon İlk Bölümünün Adı Açıklandı

Stranger Things 4. Sezon İlk Bölümünün Adı Açıklandı

Stranger things 4. sezon ilk bölümünün adı açıklandı. Serinin yazarlarının Twitter hesabından duyurdukları bölümün adı The Hellfire Club olacak.

Görünen o ki, Stranger Things artık gizem yaratmaya ilk bölümünden değil, bölüm yayınlanmadan önce sosyal medyadan başlıyor. İlk bölümün adı The Hellfire Club yani Cehennem Ateşi Kulübü olacak. Serinin yazarları Twitter hesaplarından senaryosunun fotoğrafını “Yeni üyeler arıyoruz… Katılmak ister misin?” yorumuyla paylaştılar.

24.6k retweet ve 147.3k beğeni alan tweetin altına gelen yorumlar ise ilginç. Çoğu hayran sevinçlerini ve heyecanlarını paylaşırken, bazıları da bu tweeti bir casting olanağı olarak değerlendirip serinin yazarlarına fotoğraflarını gönderdi.

The Hellfire Club kulağa Stranger Things’in nerd tayfasının kuracağı cinsten bir kulüpmüş gibi geliyor ve bunu desekleyen bir kaç teorimiz var. Hellfire Club 1980’de Marvel tarafından yayınlanan bir çizgiromandı. Eh, Stranger Things de 1980’lerde yaşayan bir grup nerd’ü anlattığına göre bu ikisi arasında bir bağlantı olması şaşırtıcı olmaz. Eleven’ın güçlerinin Dark Phoenix’e benzemesi de işin cabası.

Bu teorinin tek boşa çıkan yanı ise Hellfire Club’ın bir kötüler koaslisyonu olması. Yani belki de Stranger Things gençleri karşılaştıkları yeni bir rakibi bu şekilde adlandıracak. Ya da, belki tayfa tıpkı Hellfire Club’da olduğu gibi bir dizi ahlaki ikilemle karşı karşıya kalacaklar. Sadece bir isimden çıkarılabilecek o kadar çok anlam var ki, Game of Thrones teorileri günlerimize kolayca geri dönebiliriz. Dizinin çizgiroman serisiyle bir analoji yapmasının mümkün olduğunu söyleyip konuyu kapatalım ve Stranger Things 4. sezon erken gelebilir diye umalım.

Sizce bölümün adı ne anlama geliyor? Stranger Things haberleri için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kalın!

 

 

Hakkında Ezgi Çetin

Ezgi Çetin bağımsız bir oyun geliştirici ve Savebutonu yazarıdır. 29 yaşında ve bir kedi annesidir. En sevdiği oyun Tetris.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir