Anasayfa > Oyun Haberleri > The Witcher Dizisi Kaç Sezon Olacak?

The Witcher Dizisi Kaç Sezon Olacak?

Uzun zamandır beklenen The Witcher dizisinin fragmanıyla birlikte çıkış tarihini öğrenmiştik. Peki dizi toplamda kaç sezon sürecek?

Dizinin senaristi ve yapımcısı Lauren Hissrich, The Witcher’ın kaç sezon boyunca sürebileceği hakkında açıklamalarda bulundu. Kendisinin aklında hikaye olarak aşağı yukarı tamamlanmış yedi sezon var. Hırslı ekibin diziyle ilgili planı ise büyük ve uzun vadeli.

Yaptığı açıklamalarda kitleyi uzun süreler boyunca elinde tutma isteğinden bahseden Hissrich, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

“Toplam yedi sezon için hikaye hazırladım. Şu an odaklandığımız tek şey ise şu: Nasıl büyük toplulukların ilgisini yıllar boyunca çekebilecek hikayeler hazırlayabiliriz? Yapabileceğimiz en kötü şey bütün enerjimizi tek sezon için harcayıp karakterlerin nasıl gelişeceğini düşünmemek olur.”

The Witcher Dizisi

Hayranlar dizinin ilk sezonunu büyük bir sabırsızlıkla beklerken dizinin başındaki isimler olaya daha uzun vadeli yaklaşıyor. Umarız istenen kalitede bir hikaye çıkar ve hem izleyiciler hem de yapımcılar diziden faydalanabilir.

Dizinin Türkiye’de yayınlanacak olan versiyonunda sansür tehlikesi olduğunu belirtmeden de geçmeyelim. Fragmanları incelersek The Witcher’ı çok büyük ihtimalle sansürlü izleyeceğimizi görebiliyoruz. Umarız The Witcher dizisine uygulanması beklenen sansür tat kaçırıcı düzeyde olmaz ve seyir keyfimiz bozulmaz. En güncel oyun, teknoloji ve yabancı dizi gelişmeleri için bizi takipte kalabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz 🙂

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir