Anasayfa > Oyun Haberleri > Toplam 71 TL Değerindeki 2 Oyun Ücretsiz Oldu

Toplam 71 TL Değerindeki 2 Oyun Ücretsiz Oldu

Epic Games cephesinden gelen ücretsiz oyun haberlerine artık alıştık. Sayelerinde kütüphanelerimizi doldurduğumuz indirimler bu hafta Cadılar Bayramı temasına uygun olarak bir muhteşem korku oyunu keyifli bir bulmaca oyununu kullanıcılarına sunuyor. Detaylar haberimizde.

Epic Games çevrimiçi oyun satın alma platformları arasına öyle bir giriş yaptı ki neredeyse tozu dumana kattı desek yeridir. Yıllardır bu alanın rakipsiz olarak görülen lideri Valve ile rekabetleri de elbette biz oyunculara yarıyor. Yıl sonuna kadar her hafta en az 2 ücretsiz oyun verecek olan platform bu hafta için toplam değerleri 71 TL olan Q.U.B.E.2 ve Layers of Fear‘ı kullanıcılara ücretsiz bir biçimde sunuyor.

 

Q.U.B.E.2

İlk oyunumuz olan Q.U.B.E.2 adından da anlaşılabileceği üzere ilk oyunun devamı niteliğini taşıyan bir yapım. Ancak bu gözünüzü korkutmasın, Q.U.B.E.2 ilk oyunu oynamasanız bile size keyif verecektir. Barındırdığı birbirinden yaratıcı bulmaca ögeleri ile beğeninizi kazanacağını düşündüğümüz oyuna bir şans vermenizi öneriyoruz. Hem neden vermeyesiniz ki, bildiğiniz gibi dünyada bedava oyun kadar güzel pek az şey var.

 

Layers of Fear

İkinci oyunumuz ise Layers of Fear. Oyun sanat tasarımı konusunda aşmış diyebiliriz. Tüm çevre o kadar güzel dizayn edilmiş ki bazen peşinizdeki tehlikeleri unutup oyunun görselliğine dalabilirsiniz bizden uyarması. Ancak bu demek değil ki oyun görsellikten başka bir şey vadetmiyor. Aksine güzel işlenmiş bir hikaye ve gerilim dozunun bir an olsun azalmaması sizi ekran başına kilitleyecek unsurlardan.

Nasıl Sahip Olurum?

Oyunlara sahip olmak için öncelikle bir Epic Games hesabına ihtiyacınız olacak. Hesabınız yoksa oluşturduktan, var ise de giriş yaptıktan sonra Epic Games ana sayfasında bulunan işaretli kısma tıklamanız gerekiyor. Bu sayede kampanya sayfasına erişim sağlamış olacaksınız.

ücretsiz oyun

Bu adımdan sonra oyunların görsellerine tıklayarak oyunların kendi sayfalarına gitmeniz gerekiyor. Dilediğiniz oyun sayfasına gittikten sonra sağ köşede bulunan ‘AL’ butonu ile oyunun satın alma sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu aşamadan sonra ‘Sipariş Ver’ diyerek oyunu kalıcı olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Diğer oyuna da sahip olmak için aynı işlemi tekrar etmeniz yeterli.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir