Anasayfa > Oyun Haberleri > VALORANT Çıkış Tarihi Belli Oldu! – Kapalı Beta Bitiyor

VALORANT Çıkış Tarihi Belli Oldu! – Kapalı Beta Bitiyor

VALORANT çıkış tarihi açıklandı! Riot Games’in geçtiğimiz aylarda kapalı beta versiyonunu piyasaya sürdüğü VALORANT, 2 Haziran’da tam sürümüyle oyuncularla buluşuyor.

VALORANT, kapalı betasının çıkışıyla birçok oyuncunun ilgisini çekmiş stratejik bir FPS oyunu. League of Legends’ın yaratıcısının ellerinden çıkan nişancı oyununun kapalı beta versiyonunun bitiş tarihi, ve ardından ne zaman 1.0 versiyonuyla birlikte olacağımız açıklandı. Riot Games’in paylaştığı basın bültenine göre 28 Mayıs’ta kapalı betası sona erecek olan VALORANT çıkış tarihi, 2 Haziran 2020 olarak açıklandı. Riot’un yeni projesi, haziran ayının başında tamamen çıkışını yapmış, herkese açık bir oyun olacak.

valorant çıkış tarihi

Oyuna yeni başlayacaklardan olup “Bilgisayarım kaldırır mı?” şüpheleri yaşıyorsanız VALORANT sistem gereksinimlerine aşağıdan göz atıp kararınızı verebilirsiniz.

VALORANT Sistem Gereksinimleri

Riot, heyecanla beklenen taktiksel nişancı oyunu VALORANT’ın 2 Haziran 2020’de dünyada birçok bölgede bedava olarak piyasaya sürüleceğini duyurdu. VALORANT kapalı beta sürümü 28 Mayıs’ta sona eriyor. Rekabetçi 5’e 5 stratejik nişancı oyunu VALORANT’ın resmi olarak çıkışını yapmasının ardından bütün oyuncular ilerlemeye baştan başlayacak ve dünya çapındaki yeni oyuncularla rekabet ederken onlarla aynı anda ilerleyecek. Kapalı beta ilerlemeniz sıfırlanacak olsa da sadece kapalı beta oyuncularına sunulacak olan bazı hediyeler oyuncularla buluşacak.

Oyunun baş yapımcısı Anna Donlon ve direktörü Joe Ziegler tarafından oyuncularla paylaşılan VALORANT çıkış tarihi konusuna dair açıklama videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyun hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayarak resmi siteye ulaşabilirsiniz.

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

7 Yorumlar

  1. Zaten herkes oynuyor. Bi farkı yok çıkıp çıkmamasının

  2. Çok güzel bir oyun olacağa benziyor. İlerleyen süreçte göreceğiz ne olacağını…

  3. Kapalı beta’dan farkını merak ediyorum. Yeni bir şeyler getireceklerdir mutlaka.

  4. valorant çıkış tarihi açıklansa nolur bence de herkes oynuyor zaten çokta bir şey değişmeyecek benden söylemesi

  5. Bence Valorant abartıldığı kadar güzel bir oyun değil

  6. aşşırı yanlış bi beta sürecinden sonra oynanır mı bilmem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir