Ev / Oyun Haberleri / Vampire: The Masquerade – Swansong İçin Yeni Video Yayımlandı
vampire the masquerade swansong

Vampire: The Masquerade – Swansong İçin Yeni Video Yayımlandı

Vampire: The Masquerade Swansong için yeni bir karakter videosu yayımlandı. Yeni video oyunun üç ana karakterinden birini tanıtıyor.

Heyecanla beklenen Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2‘den sonra Vampire dünyasına bir oyun daha katılacak. Swansong alt başlıklı yeni yapım geçtiğimiz yıl duyuruldu. Oyun geçtiğimiz aylarda ertelendi ve bu süreçte ana karakterlerini tanıtan iki yeni video yayımlandı.

Vampire: The Masquerade Swansong Çıkış Tarihi Ertelendi

Yayımcı koltuğunda Nacon‘un oturduğu oyun, oyunculara üç vampire birden hayat verme şansı sunacak. Oyuncular Galeb, Leysha ve yeni tanıtılan Emem karakterini yöneterek VTM’nin resmettiği karanlık dünyada yeni hikayelere atılacak. Bloodlines 2’den sonra heyecanla beklenen yeni oyunun geliştirici koltuğunda ise Big Bad Wolf Studio oturuyor.

“Emem dayanılmaz bir cazibeye sahip genç bir kadın gözükse de aslında 100 yaşında. Eski bir caz müzisyeni olan Emem, Hilda tarafından bir vampire dönüştürüldükten sonra Toreador klanı için mücadele ediyor.

Emem, Vampire: The Masquearde – Swansong’da Boston’un kaderini belirleyecek, hikayesi birbirine bağlanmış üç vampirden biri olacak.”

Bir buçuk dakikalık animasyon videosunda beta oynanış görüntüleri de yer alıyor. Yakın tarihte çıkış yapan battle royale türündeki Bloodhunt adlı yapımdan sonra, VTM evreninin sağlam bir RPG oyununa ihtiyacı var diyebiliriz.

Adeta yılan hikayesine dönen Bloodlines 2’den sonra gözler Swansong’a çevrilmiş durumda. Bununla beraber güvenilir bir nama sahip olmayan Nacon’un oyunun yayıncılığını yürüttüğünün altını çizelim.

Vampire: The Masquerade – Swansong 2022 yılında PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve PC için çıkış yapacak. Çıkış tarihi ertelenen oyun, 2022 yılının şubat ayında birçok platformda yer alması bekleniyor.

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Kerem İstanbul Üniversitesi'nde edebiyat okuyor ve dört yılı aşkın bir süredir internetin çeşitli köşelerinde yazarlık yapıyor. Boş zamanında da tekrar tekrar Blade Runner izliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.