Anasayfa > Oyun Haberleri > Yeni Bir Borderlands 3 DLC Paketi Geliyor!

Yeni Bir Borderlands 3 DLC Paketi Geliyor!

Geride bırakmaya hazırlandığımız yılın en çok adından söz ettiren yapımlarından olan Borderlands 3 DLC paketi ile tekrar oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Detaylar haberimizde.

Borderlands 3 hiç şüphesiz ki bu yılın en çok ses getiren yapımlarından biri olarak ciddi bir oyuncu kitlesine adından söz ettirdi. Hem oyunculardan, hem de oyun otoritelerinden geçer not almayı başaran Borderlands 3 oyuna yepyeni bir tat getirmeye hazırlanan yeni DLC paketi ile karşımıza çıkmak için gün sayıyor. Henüz hakkında pek fazla detay verilmemiş olan bu yeni DLC paketinin ayrıntıları 20 Kasım günü yapılacak bir açıklama ile belli olacak. Bu açıklama ile ek paketin çıkış tarihinin de paylaşılması bekleniyor.

Borderlands 3 DLC

Yeni Borderlands 3 ek paketi içerisinde yepyeni silahlar, kostümler ve skinler barındırabilir. Hatta buna neredeyse kesin gözü ile bakmak hiç de yanlış olmaz. Ancak hayranların beklediği şey tüm bunların yanında DLC paketinde bir de yeni hikaye olması. Bakalım hayranların beklentilerinin ne kadarı gerçek olacak? Bu soruların cevaplarını öğrenmek için 20 Kasım Çarşamba gününü beklememiz gerekecek.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir