Anasayfa > Oyun Haberleri > Yeni Rockstar Games Oyunu Orta Çağ’da Geçebilir!

Yeni Rockstar Games Oyunu Orta Çağ’da Geçebilir!

Oyun dünyasının tartışmasız bir biçimde devleri arasında sayılabilecek firmalarından olan Rockstar Games ‘in yeni oyunu oyuncular tarafından dört gözle bekleniyor. Yeni oyun için ortaya atılan birçok iddia var ancak bu kez şirket oyunculara ters köşe yapacak gibi görünüyor! Detaylar haberimizde.

Rockstar Games çoğu oyuncu için Bully, Red Dead Redemption ve tabi ki Grand Theft Auto serisi demek. Firmanın elinde bulunan bu birbirinden güçlü markaların tüm dünya çapında milyonlarca hayranı ve oyuncusu bulunuyor. Hal böyle olunca da hayranlar şirketin sıradaki oyununu bir an önce görmek için sabırsızlanıyorlar. Uzun zamandır internet aleminde dolaşan söylentilere göre yeni oyunun Bully 2 yada Grand Theft Auto 6 olması bekleniyordu.

Rockstar Games

Ancak Reddit‘te ortaya atılan bir iddia gündeme adeta bomba gibi düştü. Daha önce de GTA V ve Red Dead Redemption hakkında yaptığı ve doğruluğu kanıtlanan sızıntılar ile gündeme gelen bir kaynağın aktardığı bilgilere göre şirketin yeni oyunu bunlardan hiç biri olmayacak. Söylentilere göre şirket bu kez de gözüne Orta Çağ temasını kestirmiş durumda! Aktarılan bilgilere göre oyun Orta Çağ döneminde ve devasa bir açık dünyada geçecek. Ayrıca bu projenin 2021 yılında oyuncular ile buluşması da beklentiler arasında.

Bakalım Rockstar Games gerçekten söylenenleri haklı çıkartıp Orta Çağ temalı bir açık dünya oyunu geliştirecek mi? Yoksa şirket güvenli sulardan hiç ayrılmadan elindeki halihazırda tutulmuş markalardan biri için mi yeni oyun geliştirecek? Hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir