Anasayfa > Teknoloji Haberleri > AMD Ekran Kartı Alanlara The Last of Us Part I Dağıtıyor

AMD Ekran Kartı Alanlara The Last of Us Part I Dağıtıyor

AMD ekran kartları için büyük bir kampanya düzenliyor ve cihazlarının yanında The Last of Us serisinin ilk oyununu veriyor. Tabii kampanya bütün ekran kartlarında geçerli değil.

AMD yaptığı açıklama ile 28 Mart’ta ilk defa PC platformuna gelecek olan The Last of Us Part I için bundle paketini duyurdu. 15 Nisan 2023’e kadar belirli Radeon RX 7000 veya Radeon RX 6000 Serisi grafik kartlarının yanı sıra, yine belirlenen bu grafik kartların yer aldığı bilgisayarları satın alan oyun severlere 60$ değerindeki The Last of Us Part I oyunu hediye edilecek.

The Last of Us Part I, AMD FidelityFX Super Resolution (FSR) 2.2 desteğine de sahip. Böylece oyununun her ayrıntısını deneyimlemek isteyen oyuncular AMD’nin en yeni grafik kartlarını alarak bu harika maceraya çok daha iyi bir performans ile dalabilir. 

7000 serisinin yanı sıra oyuncular ayrıca Radeon RX 6500 XT, Radeon RX 6650 XT, Radeon RX 6700 XT ve diğer modeller dahil olmak üzere, rakiplerine kıyasla sektör lideri performans sunan ve harika fiyatlarla bulunabilen belirli Radeon RX 6000 Serisi grafik kartlarını satın alarak bu oyun kampanyasından yararlanabilirler. Kampanyaya dahil olan grafik kartları şu şekilde;

AMD Last of Us 1 Listesi

Oyun severler kampanya hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilir, kampanya koşullarına da göz atabilecekleri bu sayfadan ise oyun kodlarını kullanabilirler.  

Hakkında Eran Küçük

Hikaye > Grafik sempatizanı bir yönetmen. Marmara Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu ve hayali kendi oyunlarını yapabilmek. Savebutonu adresinde çeşitli konularda imtiyazı var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir