Anasayfa > Oyun Haberleri > Call of Duty: Modern Warfare – Oyun İçi Mağazası Açıldı!

Call of Duty: Modern Warfare – Oyun İçi Mağazası Açıldı!

Call of Duty: Modern Warfare için oyun içi kozmetikleri CoD puanı karşılığında satın alabileceğimiz bir oyun içi mağazası açıldı.

Geçtiğimiz hafta ilk sezon güncellemesiyle birlikte oyuna birçok yeni içerik eklenmişti. Bu içeriklerin arasında yeni harita, yeni oyun modu gibi şeyler bulunuyordu. Oyuna yeni gelen güncellemeyle birlikte ise tamamen kozmetik ürünlerinin satıldığı bir mağaza eklendi.

Call of Duty: Modern Warfare

Multiplayer menüsünün Store kısmından mağazaya girerek CoD Points karşılığında çıkartma, silah kostümleri, finisher’lar gibi birçok içeriği satın alabileceksiniz. Loot box içermeyeceği söylenen oyunda oyun içi mağazasının kozmetikten ibaret olması oyuncuları bir nebze de olsa rahatlatmış durumda.

1000 Call of Duty puanı karşılığında satın alınabilecek olan bir Battle Pass de oyuna eklenmiş durumda. Toplamda 100 tier içeren bu paket, birçok kozmetik ve iki silah sağlıyor oyunculara. Gelen tepkiler ise bu güncellemenin oyunun dengesini bozmayacak, adil olduğu yönünde. Call of Duty: Modern Warfare için gelen son güncellemeyle ilgili fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir