Anasayfa > Listeler > Tarihin En İyi .io Oyunları
En İyi io Oyunları

Tarihin En İyi .io Oyunları

Gartic.io

İşte özellikle de kafa dengi bir grup arkadaş ile oynandığı zaman tadı damaktan kolay kolay silinmeyecek yapımlardan biri. Verilen cümleleri basit çizimler ile diğer insanlara anlatmaya çalıştığımız oyun basit yapısına ters oranda bir eğlence vadediyor. Herhangi bir oyuna katılarak da eğlenebileceğiniz oyunun asıl zevki ise en başta bahsettiğimiz üzere özellikle de kafa dengi bir arkadaş çevresi ile çıkıyor. Herhangi bir sesli iletişim uygulaması üzerinden bir araya geldikten sonra tadından yenmez seviyeye çıkan oyuna özellikle birlikte yapacak bir şeyler arayan bir grubunuz varsa kesinlikle bir şans verin deriz.

2048.io

2048.io mobil cihazları bir dönem adeta kasıp kavurmuş olan 2048’in ta kendisinden başka bir şey değil. Ekrandaki kareleri kendi eş sayıları ile eşleyerek daha da büyüttüğümüz ve nihai amacımızın ise 2048’e ulaşmak olduğu oyun biraz beyin jimnastiği yaptırması açısından da epey iyi bir tercih. Bir yandan ufak tefek boş vakitlerinizi eğlenceli bir yolla doldurmak, bir yandan da biraz beyin jimnastiği yapmak isterseniz 2048.io size tam da aradığınızı verecek bizden söylemesi.

Zombs.io

Zombi kıyameti senaryolarını sevenlerdenseniz Zombs.io size bir kat daha çok keyif verecektir. Zira oyunda bir zombi kıyametinin tam ortasında buluyoruz kendimizi ve amacımız ise elbette hayatta kalmak. Bunun için savunmamızı oluşturuyor ve başlıyoruz zombilere karşı üssümüzü savunmaya. Elbette ki bunu yaparken kurduğumuz üssü ve kendimizi de çeşit çeşit silahla donatıp, her geçen dakika biraz daha güçlendiğimizi bilerek oyuna devam ediyoruz.

Krunker.io

Türe mensup yapımların genelinin üstten izometrik bir bakış açısı ile oynandığı düşünüldüğünde 3 boyutlu grafikleri ile birinci şahıs bakış açısından oynanan bu yapım hepsinin arasından sıyrılıveriyor. CS:GO başta olmak üzere türün diğer lider yapımlarından da bol bol esinti taşıyan oyun tarayıcınız üzerinden basitçe erişebileceğiniz en keyifli yapımlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Warbot.io

Yoğun çatışmaların yaşandığı bir mermi cehenneminin tam ortasına adım attığımız Warbot.io grafikleri ve efektleri ile göze de hitap eden bir yapım. Bu amansız savaş alanının ortasında hayatta kalmaya çalıştığımız yapımda amacımız en uzun süre hayatta kalan kişi olarak giderek daha da gelişmek ve sunucunun lider tablosunun en tepesine adımızı yazdırmak!

En İyi io Oyunları

Gats.io

Agar.io haritasındaki mini minnacık savunmasız noktaların silahlandığını hayal etsenize! Gats.io oyunculara tam olarak bunu veriyor. Farklı silahlarla bir haritaya adım attığımız oyunda amacımız rakiplerimizi teker teker avlamak. Oyun kısa sürede alışılan ve bağımlılık yaratan yapısı ile siz farkında bile olmadan başında saatler geçirmenizi sağlayabilir.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir