Anasayfa > Listeler > Tarihin En İyi .io Oyunları

Tarihin En İyi .io Oyunları

Vanis.io

Agar.io‘dan bol bol esinlendiği her halinden belli olan Vanis.io daha çok göze hitap eden grafikleri ile oyuncuların beğenisine sunulan yapımlardan. Agar.io‘nun genel yapısını seviyorsanız ancak artık birazcık değişikliğin de zamanının geldiğini düşünüyorsanız Vanis.io tam da sizin aradığınız çözüm olabilir.

En İyi io Oyunları

Paper.io

Paper.io da son yılların en sevilen io yapımlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Basitçe kendimize ait olan alanı giderek daha da büyütmeye çalıştığımız oyunda rakiplerimizin amacı da tam olarak bu! Hal böyle olunca ortaya bazen tam manasıyla bir cümbüş çıkabiliyor. Başkalarının alanlarını da gasp ederek büyüdüğümüz oyunda dikkat edin de aynı şey sizin başınıza da gelmesin!

Spinz.io

Bir döneme damgasını vurmuş ve adeta bir çılgınlık halini almış olan stres çarkları kabul edelim eğlenceliler de. Spinz.io‘da stres çarklarını Agar.io benzeri mekaniklerle ve hatta tam olarak aynı oyun alanında kullanıyor. Bir stres çarkını yönettiğimiz oyunda yerdeki ufak noktaları toplayarak gücümüze güç katıyor, bizden daha güçsüz rakiplerimizi ise onlara vurarak saf dışı bırakmaya çalışıyoruz. Agar.io‘dan sıkıldıysanız Spinz.io şans vermeniz gereken sıradaki io yapımı olabilir.

Vanar.io

Vanar.io ile uzayın derinliklerinde keyifli bir maceraya atılabilirsiniz. Basit ancak sevimli grafikleri ile kendini bir adım öteye taşımayı başarmış olan yapımda bir uzay gemisinin kontrolünü ele alıyor ve uzayda bulunan tehlikelere göğüs gererek hayatta kalmaya çalışıyoruz. Bu tehlikeler ise göktaşları ve elbette ki diğer oyuncular!

En İyi io Oyunları

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir