Anasayfa > Listeler > Tarihin En İyi .io Oyunları

Tarihin En İyi .io Oyunları

Mope.io

Mope.io belki de listemizdeki en şeker, en tatlı oyun. Birbirinden sevimli hayvancıklardan birini seçerek girişebileceğiniz macerada seçtiğiniz her bir hayvancığın kendine has bazı artı ve eksileri var. Haritanın çeşitli bölümleri de bu hayvanlara göre düzenlenmiş vaziyette. Farklı yapısı, türe getirdiği yenilik ve vadettiği eğlence ile Mope.io kesinlikle en iyi io oyunları arasında anılmayı hak eden yapımlardan.

Battleboats.io

Mavi ve kırmızı takımlardan birine girin ve açık denizlere yelken açın! Battlebotas.io adından da anlaşılabileceği üzere bize bir savaş gemisinin kontrolünü veriyor. Takımlar halinde mücadele edilen yapımda bireysel yetenek kadar takım çalışması da apayrı bir öneme sahip. Sürekli bireysel rekabetten sıkıldıysanız ve sırtınızı biraz da takım arkadaşlarınıza dayayıp zafere birlikte ulaşabileceğiniz bir oyun arıyorsanız Battleboats.io sizin için biçilmiş kaftan.

Splix.io

Splix.io için için modern ancak daha basit yapıda bir Volfied demek pek de yanlış olmaz. Tıpkı Paper.io‘da olduğu gibi bize sunulan alan içerisinde kendi payımızı rakiplerimize dikkat ederek genişletmeye çalıştığımız oyun basit yapısına karşın size zamanın nasıl geçtiğini unutturacak cinsten.

Brutal.io

Brutal.io‘da tam manasıyla çetin bir savaş var. Alışması nispeten biraz daha zor mekanikleri olsa da bir kez oyuna kendinizi kaptırdıktan sonra bağımlılık yapacağına hiç şüpheniz olmasın. Etraftaki yemleri toplayarak geliştiğimiz klasik yapısının yanı sıra kuyruğumuzdaki bir nevi silah olan nesneyi diğer oyunculara fırlatarak onları alt etmeye çalışıyoruz. Ana amaç ise elbette hayatta kalmak! Rekabetin öne çıktığı zorlu yapısı ile sizi kendine bağlayacak olan Brutal.io türün en iyi oyunları arasında.

Snowball.io

Bir buzul parçasının üzerindeki ufak bir kar küreyici olarak başladığımız oyunda amacımız kürediğimiz kar topunu dikkatli ve özenli bir biçimde büyütmek. Elbette ki bu göründüğü kadar kolay değil zira rakiplerimizin de amacı bizlerle aynı ve liderliği ele geçirmemeniz için ellerinden geleni ardlarına koymamak konusunda epey kararlılar!

En İyi io Oyunları

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir