Anasayfa > Oyun Haberleri > Grand Theft Auto V Epic Games Store’da Bedava Oldu! – Nasıl Alınır?

Grand Theft Auto V Epic Games Store’da Bedava Oldu! – Nasıl Alınır?

Rockstar Games’in 2015’te PC’de piyasaya sürdüğü demirbaşı Grand Theft Auto V, Epic Games Store’da bedavaya dağıtılıyor. Nasıl alacağınızdan haberimizde bahsettik.

Epic Games Store, geçen hafta yaptığı “Gizemli Oyun” paylaşımıyla oyuncuları oldukça meraklandırmıştı. Uzun zamandır her hafta oyunlar dağıtan platform, ilk defa böyle bir şey yaparak dikkatleri üzerine çekmişti. İlk aşamada Game Pressure’ın haberinde bu oyunun GTA V olacağı iddia edilmiş, ardından da Epic Games Store’un sızdırdığı iddia edilen bir video paylaşmıştı.

Video Sızdırıldı: GTA V Epic’te Bedava Oluyor!

Söylentiler gerçek oldu. Epic Games Store, Grand Theft Auto V’i bir hafta boyunca bedavaya veriyor. Oyunu alırsanız sonsuza kadar kütüphanenizde kalıyor. Üstüne üstlük sadece hikaye modunu değil, online modu da oynayabiliyorsunuz. Premium Edition ile birlikte oyunculara oyun içi bir milyon dolar veriliyor, hesaba yatması 7-10 gün arasında sürebiliyor. Oyunu nasıl alacağınızı haberin devamından öğrenebilirsiniz.

Bedava Grand Theft Auto V Nasıl Alınır?

Oyunu bedavaya alabilmek için öncelikle Epic Games Launcher’ı burada sağ üstten indirip bir Epic hesabına sahip olmanız gerekiyor. Mobildeyseniz sadece Epic’in sitesine giriş yaptıktan sonra da oyunu alabiliyorsunuz.

Oyunu almak için aynı zamanda Epic hesabınızda 2FA’i yani çift faktörlü doğrulamayı etkinleştirmeniz gerekiyor. Bunun için de telefon numaranızı hesabınıza ekliyorsunuz.

Epic hesabınızı açmanızın ardından Mağaza kısmında Grand Theft Auto V sayfasını göreceksiniz. Oraya tıklamanızın ardından “Yükle”ye basınca karşınıza sipariş ekranı çıkıyor. Ardından siparişinizi bedavaya vererek oyunu giriş yaptığınız hesaba bedava bir şekilde sonsuza kadar ekleyebiliyorsunuz. İyi eğlenceler diliyoruz 🙂

GTA Serisinin Dikkat Edilmeyen Güzel Yönleri

Son zamanlarda platformunu yükseltmek için büyük hamleler atan Epic Games’e yakın zamanda The Witcher 3’ün de gelmesi kuvvetle muhtemel. Epic Games, PlayStation 5’ten ilk oynanış görüntüsüyle birlikte Unreal Engine 5’i dün duyurmuştu. İnanılmaz grafikleriyle dikkat çeken teknoloji demosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

7 Yorumlar

  1. Gta v bedava vermek nedir ya? Epic > Steam çok net

  2. Hiç ihtimal vermiyordum valla ne diyeyim helal olsun

  3. Delirmişler valla, premium edition bir de. Keşke vermeselerdi hileden geçilmeyecek şimdi oyun.

  4. Sonunda oynayabilcem şu oyunu oley be

  5. Beleş gta keyfisi ^_^

  6. Epic kendine gel ne yapmaya çalışıyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir