Anasayfa > Espor Haberleri > Hasan Ali Kaldırım Kendi Espor Takımını Kurdu

Hasan Ali Kaldırım Kendi Espor Takımını Kurdu

Espor‘un neredeyse fiziksel spor dalları kadar önem kazandığı bu devirde, tanıdık futbol takımları kendi espor kulüplerini açıyor. Fenerbahçe’nin ünlü futbolcusu Hasan Ali Kaldırım ise kendi espor takımını kurarak bir ilke imza atıyor.

Alışılagelmedik hamle Fenerbahçe‘de sol bek pozisyonunda forma giyen futbolcu Hasan Ali Kaldırım‘dan geldi. Hasan Ali Kaldırım, kurduğu espor takımında isminin baş harfleri olan “hak”yi ve Fenerbahçe takımındaki forma numarası olan 3’ü kullandı. Şimdilik hak3esports‘un sadece İnstagram sayfası var. Fakat iş görüşmeleri için bir adet eposta da bırakılmış. Eposta adresinin de’ile bitmesi ile dikkat çekici. Bunun nedeni “de”nin genellikle Almanya kökenli adresler için kullanılması. Buradan yola çıkarak hak3esports’un belki de uluslararası kulvarda mücadele edeceğini söyleyebiliriz. Ayrıca Almanya’da yaşayan Türk oyuncular veya Alman oyuncular da takımda olabilir.

Organizasyon’un kendisi ile alakası olmadığını düşenenler olacağından, Hasan Ali Kaldırım, kendi Instagram hesabının biyografi kısmına hak3esports’un Instagram adresini koydu. Aynı şekilde Hasan Ali Kaldırım’ın da Instagram adresi hak3esports’un biyografi kısmında var. Böylelikle organizasyonun ünlü futbolcuyla bağlantısı da kesinleşmiş oluyor. Ayrıca futbolcu hikayesi üzerinden de çok kısa bir tanıtım filmi paylaşarak “Çok Yakında” ifadesini kullandı.

Şimdilik hak3esports’un hangi oyunlarda mücadele edeceğini bilmiyoruz. Fakat Hasan Ali Kaldırım’ın mesleğine bakarsak bu oyunlardan birinin FIFA olabileceğini söyleyebiliriz. Ayrıca çok popüler olan CS:GO ve LOL gibi oyunlarda da hak3esports’u görebiliriz.

Siz Hasan Ali Kaldırım’ın bu hamlesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce hak3esports başarılı olabilecek mi? İlerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz. Facebook grubumuza buradan katılarak tartışmalara katılabilirsiniz.

 

Hakkında Kayra Tokgöz

20 yaşında ve SaveButonu'nda yazarlık yapıyor. Kadıköy Anadolu Lisesi mezunu, Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisi, oyunsever.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir