Anasayfa > Oyun Haberleri > Jeff Kaplan’dan Overwatch 2 Çıkış Tarihi İle İlgili Açıklama

Jeff Kaplan’dan Overwatch 2 Çıkış Tarihi İle İlgili Açıklama

BlizzCon 2019’da duyurulan oyun hakkında şu anlık sınırlı bilgimiz var. Overwatch 2 çıkış tarihi de bir süre boyunca gizli kalacak gibi gözüküyor.

Bazı grafik iyileştirmeleri, yeni haritalar ve daha minimalist bir oyun içi arayüzle karşımıza çıkacak olan Overwatch 2 ‘nin ne zaman piyasaya sürüleceği henüz belli değil. Blizzard yetkilisi ve Overwatch oyun direktörü Jeff Kaplan’ın yaptığı açıklamadan da biraz daha bekleyeceğimizi çıkarabiliyoruz. Oyuncularla iç içe olan isim, verdiği röportajda kendisine Overwatch 2 için çıkış tarihi sorulunca aşağıdaki ifadeleri kullandı:

“Bilmiyorum. Hiçbir fikrim yok. Bırakın oyunu mükemmel yapalım, en çok bunun üzerinde yoğunlaşıyoruz. Aklımızda kesin bir tarih yok.”.

overwatch 2

Jeff Kaplan, ekibin BlizzCon’dan sonra Overwatch 2 üzerinde yoğunlaşmak için bir süreliğine medyadan uzak olacağını da belirtti. Bakalım bu emeğin sonucunda beklentileri karşılayacak bir eser ortaya çıkacak mı?

BlizzCon’da duyurulan oyunun yeni haritalar ve en az bir yeni karakter getireceğini biliyoruz. Overwatch 2 ile oyuna eklenecek olan yeni karakter ise hikayede önceden beri yer alan kaptan Sojourn olacak. Bazı karakterlerin grafiklerinde de ufak değişiklikler göreceğiz. Bu değişikliklerle ilgili bilgilere buraya, oyuna gelecek olan yeni karakterle ilgili bilgilere de buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hakkında Efe Eren Genç

Boğaziçi Dilbilim öğrencisi, orada burada yazıp çeviriyor, kendince bir şeyler deniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir