Anasayfa > Espor Haberleri > Paribu, Öğrencileri PUBG Mobile Turnuvası’na Davet Ediyor

Paribu, Öğrencileri PUBG Mobile Turnuvası’na Davet Ediyor

Ülkemizin öncü kripto para işlem platformu Paribu, üniversiteler arası PUBG Mobile Turnuvası düzenliyor. İşte ayrıntılar…

“Paribu Campus Challenge” kapsamındaki ilk turnuva olan PUBG Mobile Turnuvası için üniversite öğrencileri 10 Nisan’a kadar kayıt yaptırabilecek.

Kullanıcılarına hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunan Paribu’nun Gaming in Turkey iş birlikteliğiyle düzenlediği PUBG Mobile Turnuvası’nın kayıt işlemleri başladı. Üniversite öğrencileri turnuvada Miramar’ın kum fırtınalı geniş vadilerinde, Erangel’in eşi benzeri olmayan ormanlarında ve elemelerle belirlenecek haritalarda yarışacak. Toplamda 128 takım ve 512 oyuncunun yer edineceği turnuva için kayıt işlemleri 10 Nisan’a kadar yapılabilecek. Turnuvada yer almaya hak kazanan 4 kişilik takımlar, düzenlenecek elemelerin ardından çeyrek ve yarı final elemelerinden geçerek final aşamasında ödül için yarışacak.

Katılım gösterip tüm maçlarını oynayan her oyuncunun Paribu hesaplarına hediye 10 TL tanımlanacak turnuvada, birinci olan ekip 6.000 TL değerinde, ikinciler 4.000 TL değerinde, üçüncü takım 3.000 TL değerinde, dördüncü takım ise 2.000 TL değerinde Bitcoin kazanacak.

Katılımcılar büyük finalin canlı yayınında üniversitelerini temsil edecek

Gençlerin turnuvadaki başarıları ile üniversitelerini temsil edebilecekleri üniversiteler arası Paribu Campus Challenge PUBG Mobile Turnuvası’nda her adım katılımcılara ayrı bir heyecan yaşatacak. 14 Nisan’da başlayacak eleme maçları için 512 oyuncu 16 takımdan oluşacak 8 gruba ayrılacak.

pubg mobile turnuvası paribu

Her takım 2 maç üzerinden değerlendirilirken rakiplerini geride bırakarak en fazla puanı toplayan ilk 8 takım çeyrek finallere yükselmeye hak kazanacak. Turnuvanın çeyrek finalleri 15 Nisan’da 16 takımdan oluşan 4 grup üzerinden gerçekleşecek. Yine 15 Nisan’da oynanacak yarı final karşılaşmaları, her biri 16 takımdan oluşan 2 grup üzerinden canlı yayında oynanacak. Her gruptan en fazla puanı toplayan 8’er takım ise 16 Nisan’da turnuva finalinde üniversitesini temsil etme hakkı kazanacak.

14 Nisan saat 21.00’deki 2 eleme lobisi, 15 Nisan saat 23.30’deki yarı final karşılaşmaları ve 16 Nisan saat 21.00’deki büyük final maçları, GIT Esports Nimo TV ve GIT Esports Dlive kanalları üzerinden canlı yayınlanacak. Aynı zamanda Paribu, espor dünyasına etkili bir giriş yaparken üniversiteli gençlere özel hazırladığı turnuva ödülleri ile onları motive edecek. Birçok ödülün sahibini bulacağı üniversiteler arası PUBG Mobile Turnuvası’nın büyük final canlı yayınında üniversite öğrencileri de takımlarını destekleyecek.

Başvurudan sonra turnuvanın oynanacağı lobi bilgileri GIT Esports Discord  adresinden paylaşılacak. Detaylı bilgi için Paribu’nun resmi blogu ParibuLog’u ziyaret edebilirsiniz.

PUBG Mobile’da takımımla birlikte rakiplerimi geride bırakıp, üniversitemi finale taşırım diyorsan detaylı bilgi için hemen https://www.gaminginturkey.com/esports/paribu-pubgm-turnuvasi/ adresini ziyaret et!

Hakkında Eran Küçük

Hikaye > Grafik sempatizanı bir yönetmen. Marmara Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu ve hayali kendi oyunlarını yapabilmek. Savebutonu adresinde çeşitli konularda imtiyazı var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir