Ev / Blog / VALORANT Hata Kodu 39 Çözüm Yöntemleri
hata kodu 39

VALORANT Hata Kodu 39 Çözüm Yöntemleri

Hata kodu 39 şuan Valorant oyununda güncel olarak karşımıza çıkan fakat Valorant’ın kendi sitesinde bile görünmeyen bir hata kodu.

Hata Kodu 39 Çözüm Yöntemleri

Görev yöneticisini açınız. Sonrasında soldan 4. sırda olan Başlangıç seçeneğinden “Vanguard tray notification” uygulamasına sağ tıklayınız. Dosya konumunda aç seçeneğine basınız. Açılan klasörde ki size hali hazırda seçili gelen exe olan “vgtray.exe” uygulamasına sağ tıklayıp özellikler seçeneğine basınız. Açılan pencerede soldan 2. sıradaki “Uyumluluk” seçeneğine basınız. En alt tarafta yer alan “Tüm kullanıcı ayarlarını değiştir” seçeneği üzerinden “Bu programı yönetici olarak çalıştır” seçeneğini işaretleyiniz. Sonrasında “Tamam” seçeneğini işaretleyiniz.

Valorant Rank Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra Windows + R ye basınız “Çalıştır” açılacak. Çalıştıra services.msc yazarak Windows servisler bölümünü açınız. Servisler bölümünde “vgc” adında bir servis göreceksiniz sağ tıklayınız. Özellikler seçeneğine basınız. Başlangıç türünü Otomatik olarak değiştiriniz. Ve “Tamam” seçeneğine basınız.

Sonrasında bilgisayarınız arama bölümüne “Windows Update” yazınız. Açılan pencerede Windows Update ayarlarınız yapılı ve güncel olarak göreceksiniz. Windows 10, sürüm 2004 özellik güncelleştirmesi İndir ve Yükle diye bir seçenek olacak ona basınız. Windows Güncellemeleri almaya başlayacak. Size işlemler bittikten sonra yeniden başlatınız diyecek. Yeniden başlatma işleminden sonra Masaüstünüzdeki “VALORANT” kısa yoluna sağ tıklayıp “yönetici olarak çalıştır” seçeneğine basıp oyuna giriş sağlayabilirsiniz.

Valorant Ajan Açma Yöntemleri

Bu blogumuzda sizlere Valorant hata kodlarından 39’un çözümü ile alakalı bilgileri aktarmaya çalıştık. Umarım işinize yarmıştır diğer blog haberlerimize göz atmayı unutmayınız. Başka haberlerimizde görüşmek dileği ile esen kalın.

Hakkında B.Deniz "HayırSever" UYSAL

22 yaşında, Bilgisayar Programcılığı mezunu, rekabetçi oyun seven bir insan evladı.

4 Yorumlar

  1. merabalar valorant 39 hatası için herşeyi yaptım ama vgtray.exe dosyaso rda yok napabilirim

    • B.Deniz "HayırSever" UYSAL

      Bilgisayarında vanguard kurulu olmayabilir. Oyunu kaldırıp baştan yükle sonrasında blogda ki adımları izlemen yeterli.

  2. teşekkürler emeğiniz için sayenizde çözdüm

  3. reis bende bu Windows 10, sürüm 2004 yazısının orda yükle indir fln yazmıyor??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir