Anasayfa > Espor Haberleri > Ankara Büyükşehir Belediyesi Espor Etkinliği Düzenliyor!

Ankara Büyükşehir Belediyesi Espor Etkinliği Düzenliyor!

Ankara Büyükşehir Belediyesi Espor etkinliği düzenleyerek bir ilki gerçekleştirmeye hazırlanıyor! Katılımın ücretsiz olduğu ve gün boyun sürecek olan etkinlik hakkındaki detaylar haberimizde.

Ankaralı oyun tutkunları Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Espor etkinliğinde buluşmaya hazırlanıyor. Ankara’da ilk kez belediye desteği ile düzenlenecek olan etkinlikte ise yok yok. Espor ve oyun tutkunlarının bir araya geleceği etkinlikte PUBG Mobile turnuvası düzenlenecek. Turnuvada dereceye girecek olanları büyük ödüller beklerken tüm katılımcılar da sürpriz ödüllerin sahibi olacaklar. Etkinlikte 3 ayrı turnuva düzenlenecek ve her turnuvada 100 katılımcı hünerlerini sergileyecek.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Espor
Bunların yanı sıra uzmanlar eşliğinde yapılacak söyleşilerde espor tanıtılacak, bu alandaki iş fırsatları ve kariyer planlaması desteği gençlere sunulacak. Oyun oynamanın kişiler üzerindeki yararlı etkileri üzerinde de durulacağı etkinlikte aileler için çeşitli bilgilendirmeler yapılacak.

Oyun Başlasın Türkiye adını taşıyan etkinlik 26 Ekim tarihinde Ankara Atatürk Spor Salonu‘nda düzenlenecek. Gün boyu ücretsiz bir şekilde katılabileceğiniz etkinlik 11:00 ve 20:00 saatleri arasında kapılarını açacak. Ankara Büyükşehir Belediyesi bu etkinlik sayesinde Ankaralı gençleri ve ailelerini bir arada eğlenmeye ve bilgilenmeye davet ediyor. Kaçırmamanızı öneriyoruz!

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir