Anasayfa > Oyun Haberleri > Diablo 4 Boss Savaşı Videosu Yayınlandı!

Diablo 4 Boss Savaşı Videosu Yayınlandı!

Diablo 4 duyurulduğundan beri merakla beklenen oyun hakkında haberler de ardı ardına gelmeye devam ediyor. Çıkışını dahi gerçekleştirmeden hakkında en çok konuşulan oyunlardan olmayı başaran Diablo 4 boss savaşı videosu ile hayranların karşısına çıktı. Detaylar ve boss savaşının videosu haberimizde.

Blizzard‘ın son bombası olan ve Blizzcon 2019 fuarında oyunculara tanıtıldığından beri gündemden bir an olsun bile düşmeyen Diablo 4 için yeni bilgiler ve haberler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde oyuncuların merak ettiği detaylardan olan Sorceress ve Druid sınıfları için yayınlanan oynanış videoları ile merakımızı biraz da olsa giderebilmiştik. Bu merakımızı gidermenin yanı sıra oyunun genel görünüşüne de bir göz atma fırsatımız olmuştu.

Diablo 4 bu kez de paylaştığı boss savaşı videosu ile oyunun dövüş mekaniklerine ve boss fight’larına yakından bakmamıza olanak veriyor. Açık dünya üzerinde geçen bir boss savaşını temel alan videoda ayrıca co-op modunun bizlere sunacağı imkanları da görüyoruz. Oyun modlarına göre bossların da zorluk seviyeleri haliyle değişiklik gösteriyor. Ancak videodan anladığımız kadarıyla bu güçteki bir boss’u tek başımıza alt etmemiz pek de kolay olmayacak gibi görünüyor.

Co-op mekanikleri Diablo serisi için her zaman önemli olmuştur, burası bir gerçek. Ancak Diablo 4 boss savaşı videosunda gördüğümüz kadarıyla bu sistem yeni oyunda çok daha hayati bir önem taşıyacak. Beklenmedik hareketlerde bulunabilen boss’lar karşısında takım çalışması ölüm ile yaşam arasındaki ince çizgiden sizi kurtaracak yegane etmen olabilir.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir