Anasayfa > Oyun Haberleri > Epic Games Store İndirim Dönemi Başladı!

Epic Games Store İndirim Dönemi Başladı!

Black Friday’in gelişi ile biz oyuncuları da yakından ilgilendiren bir dönem başladı desek yalan olmaz. Bu indirim dönemi furyasına katılan markaları elbette ki oyun sektörü de takip ediyor. Epic Games Store indirim oranları ile oyuncuların büyük çoğunluğunun dikkatini çekmeyi başarmış durumda. Detaylar haberimizde.

Epic Games Store sektöre öyle bir giriş yaptı ki yıllardır piyasanın tek hakimi olan Steam‘in karşısına ilk kez böyle dişli bir rakip çıktığını görmüş olduk. Epic Games gerek her hafta oyunculara dağıttığı ücretsiz oyunlar, gerekse de çıkmasını dört gözle beklediğimiz oyunları anlaşmalı olarak kendi mağazası üzerinden kullanıcılara sunarak kendine halihazırda büyük bir müşteri kitlesi edinmeyi başardı.

Piyasayı sallayan şirke elbette ki Black Friday dönemini de boş geçmeyerek oyuncuları popüler oyunlar ile akıl almaz indirim oranlarıyla buluşturuyor. Muhteşem Cuma İndirimleri adı verilen bu dönemde oyuncular birçok popüler oyuna %75‘e varan indirim oranları ile sahip olabilecekler. İndirim döneminin adının Muhteşem Cuma olduğuna bakmayın. Zira indirimler 22 Kasım ve 2 Aralık tarihleri arasında kalan bir süre boyunca devam edecek.

Epic Games Store İndirim

Epic Games Store indirim oranları ile daha şimdiden çoğu oyuncunun dikkatini çekmiş durumda. Bu indirimler kapsamında yalnızca Epic Games Store üzerinden ulaşabileceğiniz ‘exclusive’ oyunlara da kayda değer indirim oranları üzerinden akıl almaz fiyatlar ile ulaşabileceksiniz. Senenin ses getiren oyunlarından Red Dead Redemption 2 ve Borderlands 3 gibi oyunlara özel fiyatlar ile sahip olmak için elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde bir aydınlanma yaşadım. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir