Anasayfa > Blog > Shot On Iphone Ne Demek?
shot on iphone ne demek

Shot On Iphone Ne Demek?

İnternet mizahlarının literatürümüze kazandırdığı tabirlerden bir diğeri olan Shot On Iphone ne demek merak ediyorsanız doğru içeriktesiniz.

Shot On Iphone, Apple’ın kamera kalitesini vurguladığı videolu pazarlama kampanyaları neticesinde ortaya çıkan bir video memes türüdür. Sonda çıkan logo ve metnin bu videoların da sonuna koyulması ve sesle desteklenmesiyle ortaya çıkan paylaşımlar dünya genelinde akım olmayı başarabilmiştir. Eğer memes kavramıyla ilgili merak ettiğiniz daha farklı konular varsa aşağıdaki içeriğimizi okumanızı da özellikle tavsiye ederiz.

Örneklerle: Memes Ne Demek?

Videolar ilk olarak ne zaman ve hangi komik yeniden edit sonucu ortaya çıktı tahmin etmek oldukça güç. Ancak Apple tarafından yayımlanan reklamlardan bir örneği sizinle paylaşabiliriz. Ardından da birkaç komik montajı da paylaşarak türü kavramanızda yardımcı olmaya çalışalım.

Müzik de final bölümü de gerçekten komik editlere olanak sağlaması mantıklı bir şekilde görünüyor değil mi? İşte aşağıdaki yaratıcı videoların ortaya çıkmasını tetikleyen de bu oldu. İyi seyirler, iyi eğlenceler diliyoruz sevgili okurlarımız. Sağlıcakla kalın.

Hakkında Eran Küçük

Hikaye > Grafik sempatizanı bir yönetmen. Marmara Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu ve hayali kendi oyunlarını yapabilmek. Savebutonu adresinde çeşitli konularda imtiyazı var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir